_____________________________________________________________________

 

DĖMESIO

 

Lietuvos krašto dienraštis "Vakarų ekspresas" organizuoja konkursą "Jaunasis talentas". Į šį konkursą išrinkta "Gintaro" sporto centro sportininkė - plaukikė Paulina Pekūnaitė.

Iki lapkričio 29 d. 12 val.  BALSUOKITE  UŽ  PAULINĄ


http://www.ve.lt/konkursai/jaunasis-talentas-2017/

 

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

 

SVEIKINAME


2017 m. Lietuvos plaukimo federacijos taurės  varžybų prizininkę

DARJĄ KONONOVĄ ir jos trenerius  Natalją Gurkovą ir Artiomą Zaicevą

III vieta  100 m  peteliške 1.07,61     526 taškai

 

http://www.ve.lt/naujienos/sportas/darjai-kononovai---bronza-1594382/

 

2017 m. lapkričio 10-11 d.

Anykščiai

___________________________________________________________________


2017-2018 m.m.  Klaipėdos miesto antrųjų klasių mokinių mokymo plaukti įgyvendinimas


Įgyvendinant Klaipėdos miesto vaikų mokymo plaukti Kūno kultūros ir sporto plėtros programos priemonę nuo 2017 m. rugsėjo mėnesio Klaipėdos “Gintaro” sporto centro baseine pradėtas vykdyti antrųjų klasių mokinių mokymas plaukti. Mokymu plaukti siekiama padėti vaikams išsiugdyti gyvybiškai svarbius ir reikalingus plaukimo įgūdžius.

2017-2018 mokslo metais Klaipėdos mieste mokosi 2098 antrokai. Mokymas plaukti vykdomas dviem srautais:

I srautas -  nuo 2017 m. rugsėjo 4 d. iki 2018 m. sausio 12 d. mokosi plaukti 1037 mokiniai iš 15 mokyklų.

Kiekvienam antros klasės mokiniui  sudaryta galimybė mokytis plaukti po 18 akademinių valandų 1 kartą savaitėje pamokų metu. Užsiėmimus vykdo kvalifikuoti treneriai, kurie  ne tik moko plaukti, suteikia žinių apie saugų elgesį vandenyje bei prie vandens telkinių, bet ir moko įvairių pratimų, žaidimų vandenyje, saugių šuoliukų į vandenį. Paskutinio plaukimo užsiėmimo metu įgytų plaukimo įgūdžių patikrinimas vykdomas kontroliniu testu, t.y. 25 m plaukimas.

Užsiėmimų metu taip pat siekiama skatinti mokinių fizinį aktyvumą, populiarinti plaukimą, o treneriai turi puikią galimybę pastebėti gabius plaukimui vaikus. Programos dėka miesto mokiniams sudaryta galimybė nemokamai mokytis plaukti, sportuoti įvairių sportinių gabumų vaikams, nesiekiant meistriškumo, vaikai mokomi turiningai leisti laisvalaikį.

Projektą finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė, koordinuoja Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento Sporto ir kūno kultūros skyrius.

 

________________________________________________________________________

 

SVEIKINAME

Tr. M.Doviakovskį ir jo auklėtinę PAULINĄ PEKŪNAITĘ

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje pagerinus LR merginų iki 17 m. rekordą

(4 x 100 m kompl. pl. mišri estafetė – 4.07,67 sek.)

ir

įvykdžius Lietuvos plaukimo meistro normatyvą

(4 x 100 m kompl. pl. mišrioje estafetėje 100 m nugara -1.05,11)

2017 m. liepos 22-30 d.

Dėre (Vengrija)

________________________________________________________________________

SVEIKINAME


LIETUVOS PLAUKIMO ČEMPIONATO NUGALĖTOJĄ BEI PRIZININKUS IR JŲ TENERIUS

Pauliną Pekūnaitę (tr. M.Doviakovskij)

I vieta           200 nugara    2.23,52          645 taškai

II vieta          100 nugara    1.06,03          681 taškas

III vieta         50 nugara      0.30,89          672 taškai

 

Estafetėse:

Vyrai 4 x 200 laisvu stiliumi II vieta 8.05,12   642 taškai

Rimas Bacevičius (tr.M.Doviakovskij) Mantas Kaveckas (tr.M.Doviakovskij)

Vilius Srėbalius (tr. M.Doviakovskij)    Edgaras Pudžmys (tr. N.Gurkova, A.Zaicev)

 

Merginos  4 x 200 laisvu stiliumi III vieta 9.40,89   503 taškai

Darja Kononova (tr. N.Gurkova, A.Zaicev)   Paulina Pekūnaitė (tr.M.Doviakovskij)

Eva Armonaitytė (tr.R.Kazakevičius)     Evita Vismerytė (tr.M.Doviakovskij)

 

Merginos  4x100 kompleksu III vieta 4.43,53   548 taškai

Paulina Pekūnaitė (tr.M.Doviakovskij) Laura Streckytė (tr. V.Grigaitienė)

Darja Kononova (tr. N.Gurkova, A.Zaicev) Evita Vismerytė (tr.M.Doviakovskij)

 

2017-07-03/05

Alytus

______________________________________________________________________

 

SVEIKATINIMO UŽSIĖMIMAI BASEINE

 

Klaipėdos „Gintaro“ sporto centras nuo š. m. gegužės 2  iki liepos 23 dienos vykdo Klaipėdos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo programos priemonę „Užsiėmimai baseine“ šiems klaipėdiečiams:

1.        Specialiųjų mokyklų mokiniams su negalia pagal patvirtintą grafiką.

2.        Senjorams ir neįgaliems:

- senjorams, turintiems pensijos gavėjo pažymėjimą;

- suaugusiems asmenims, turintiems neįgaliojo pažymėjimą su nustatytu darbingumo lygiu iki 40 procentų;

- neįgaliųjų su psichine (proto) negalia žmonių grupėms (6 neįgalūs asmenys plaukimo grupėje ir privalo būti juos lydintis bei prižiūrintis asmuo).

Vienam asmeniui skiriami 8 apsilankymai baseine po 1 akademinę valandą (45 min).

Baseino lankymo laikas nuo 2017-05-02 iki 2017-07-23 pasirinktinai nustatytu laiku, kuris skelbiamas „Gintaro“ sporto centro informacinėje lentoje ir internetiniame puslapyje (naujienose).

Kaina 1 suaugusiam žmogui – 2,90 Eur, iš kurių 2 Eur apmokami iš Klaipėdos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos. Likusią  kainos dalį (0,90 Eur) apmoka senjorai ar neįgalieji savo lėšomis į „Gintaro“ sporto centro kasą. Mokiniams ir studentams, turintiems 18 metų ir daugiau bei esantiems su negalia, kaina 2,32 Eur, iš kurių 2 Eur apmokami iš Klaipėdos miesto savivaldybės visuomenės rėmimo specialiosios programos, likusią kainos dalį (0,32 Eur) apmoka minėti asmenys savo lėšomis į „Gintaro“ sporto centro kasą.

Kiekvienas programos dalyvis turi būti pasitikrinęs sveikatą.

Informacija suteikiama tel. (8 46 ) 41 09 53.

_______________________________________________________________________

 

SVEIKINAME

2017 m. Lietuvos jaunių žaidynių plaukimo varžybų nugalėtojus bei prizininkus ir jų trenerius:

 

PAULINĄ PEKŪNAITĘ (tr.M.Doviakovskij)

I vieta           100 m nugara                  1.06,84          657 taškai

I vieta           200 m nugara                  2.26,69          604 taškai

I vieta           200 m kompleksinis pl.    2.32,57          564 taškai

III vieta        400 kompleksinis pl.         5,35,11          513 taškų

 

EVITĄ VISMERYTĘ (tr.M.Doviakovskij)

II vieta          100 m peteliške               1.08,40          538 taškai

III vieta        100 m laisvu stiliumi          1.01,70          601 taškai

III vieta        50 m laisvu stiliumi            0.28,50          577 taškai

 

DARJĄ KONONOVĄ (N.Gurkova, A.Zaicev)

I vieta           100 m peteliške          1.07,58          558 taškai

 

Estafetėse:

Merginos 4x100 kopleksu I vieta  4:41.67   559 taškai

Paulina Pekūnaitė       Evita Vismerytė

Laura Streckytė          Darja Kononova

Merginos 4x100 laisvu stiliumi II vieta    4:17.79    548 taškai

Darja Kononova Paulina Pekūnaitė

Deimantė Žilinskaitė    Evita Vismerytė

 

Alytus,  2017 m. birželio 15-16 d.

________________________________________________________________________

2016-2017 m.m.  Klaipėdos miesto antrųjų klasių mokinių apmokymo plaukti programa

 

Įgyvendinant Klaipėdos miesto vaikų mokymo plaukti Kūno kultūros ir sporto plėtros programos priemonę nuo 2016 m. rugsėjo mėnesio Klaipėdos “Gintaro” sporto centro baseine pradėtas vykdyti antrųjų klasių mokinių apmokymas plaukti. Mokymu plaukti siekiama padėti vaikams išsiugdyti gyvybiškai svarbius ir reikalingus plaukimo įgūdžius.

2016-2017 mokslo metais Klaipėdos mieste mokėsi 1809 mokiniai. Apmokymas plaukti vyko dviem srautais:

I srautas -  nuo 2016 m. rugsėjo 5 d. iki 2017 m. sausio 20 d.. Mokėsi plaukti 797 antrokai iš 14 mokyklų.

II srautas - nuo 2017 m. sausio 23 d. iki birželio 2 d.. Mokėsi plaukti 1012 mokinių iš 12 mokyklų.

Kiekvienam antros klasės mokiniui  sudaryta galimybė mokytis plaukti po 18 akademinių valandų 1 kartą savaitėje pamokų metu. Užsiėmimus vykdė kvalifikuoti treneriai, kurie  ne tik mokė plaukti, suteikė žinių apie saugų elgesį vandenyje bei prie vandens telkinių, bet ir mokė įvairių pratimų, žaidimų vandenyje, saugių šuoliukų į vandenį. Plaukimo užsiėmimų metu įgytų plaukimo įgūdžių patikrinimas buvo vykdomas kontroliniu testu, t.y. 25 m plaukimas. Visiems dalyviams įteikti pažymėjimai, kuriuose pažymėtas pasiekimų lygis.

Mokinių mokėjimo plaukti pasiekimų įvertinimas:

- pirmas lygis - aukštesnysis - gebėjimas nuplaukti 25 metrus pasirinktu būdu (stiliumi) be pagalbinių priemonių;

-  antras lygis - pagrindinis - gebėjimas nuplaukti 25 metrus pasirinktu būdu (stiliumi) su viena pagalbine priemone;

- t rečias lygis - patenkinamas - gebėjimas laikytis ant vandens su pagalbinėmis priemonėmis.

I sraute 375 mokinai įvertinti I lygiu, 227 mokiniai – II lygiu, 166 mokiniai – III lygiu, 29 mokiniai nebuvo įvertinti, vieni  dėl ligos, kiti dėl kitų priežasčių.

II sraute 467 mokinai įvertinti I lygiu, 308 mokiniai – II lygiu, 181 mokinys – III lygiu, 56 mokiniai nebuvo įvertinti, vieni  dėl ligos, kiti dėl kitų priežasčių.

Užsiėmimų metu taip pat siekiama skatinti mokinių fizinį aktyvumą, populiarinti plaukimą, o treneriai turėjo puikią galimybę pastebėti gabius plaukimui vaikus. Programos dėka miesto mokiniams sudaryta galimybė nemokamai mokytis plaukti, sportuoti įvairių sportinių gabumų vaikams, nesiekiant meistriškumo, vaikai mokomi turiningai leisti laisvalaikį.

Projektą finansavo Klaipėdos miesto savivaldybė, koordinavo Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento Sporto ir kūno kultūros skyrius.

_________________________________________________________________________

SVEIKINAME

2017 m. Lietuvos vaikų vasaros plaukimo  pirmenybių nugalėtojus bei prizininkus ir jų trenerius:

EVALDĄ  BABAKINĄ (tr. V.Grigaitienė)

I vieta       100 nugara       1:11.15      325 taškai

II vieta      50 peteliške      0:31.98      316 taškų

 

ESTAFETĖSE:

Berniukai 4 x 50 kompleksu  I vieta  2:16.48   291 taškas

Evaldas Babakinas (tr. V.Grigaitienė)

Astijus Davidonis (tr.A. Kovalenko)

Jogaila Baltramiejūnas (tr. D. Sadauskienė)

Mykolas Česnakas (tr.J Bogužienė)

Mišri 4x50 m kompleksu  II vieta     2:25.13

Evaldas Babakinas (tr. V.Grigaitienė)

Jekaterina Dektiariova (tr. N.Jurčiuk)

Jogaila Baltramiejūnas (tr. D. Sadauskienė)

Aleksandra Selezniovaitė (tr. R.Kazakevičius)

 

Berniukai 4 x 50 m laisvu stiliumi III vieta    2:03.40    299 taškai

Evaldas Babakinas (tr. V.Grigaitienė)

Jogaila Baltramiejūnas (tr. D. Sadauskienė)

Gytis Čepulis (tr. R.Kazakevičius)

Mykolas Česnakas (tr.J Bogužienė)

 

2017 m. birželio 8-9 d. Klaipėda

_______________________________________________________________________

 

SVEIKINAME

LIETUVOS  JAUNIMO-JAUNIŲ  PLAUKIMO  ČEMPIONATO  NUGALĖTOJUS BEI  RIZININKUS IR JŲ TENERIUS:

JAUNIMO GRUPĖJE:

MANTĄ KAVECKĄ (tr. M.Doviakovskij)

II vieta           100 m laisvu stiliumi         0.52.56     710 taškų

III vieta           50 m laisvu stiliumi          0.24.27     639 taškai

EVITĄ  VISMERYTĘ (tr. M.Doviakovskij)

I vieta           100 m peteliške       1.07,16     568 taškai

II vieta          200 m peteliške       2.38,73     451 taškas

PAULINĄ PEKŪNAITĘ (tr. M.Doviakovskij)

I vieta           200 m nugara         2.26,17     611 taškų

II vieta          100 m nugara         1.06,53     666 taškai

DARJĄ  KONONOVĄ (tr. N.Gurkova, A.Zaicev)

II vieta         100 m peteliške       1.08,47     536 taškai

III vieta        200 m peteliške       2.41,22     431 taškas

 

JAUNIŲ  GRUPĖJE:

EVITĄ VISMERYTĘ (tr. M.Doviakovskij)

I vieta           100 peteliške     1.07,16    568 taškai

I vieta           200 peteliške     2.38,73    451 taškas

PAULINĄ  PEKŪNAITĘ (tr. M.Doviakovskij)

I vieta           100 nugara    1.06,53          666 taškai

I vieta           200 nugara    2.26,17          611 taškų

DARJĄ  KONONOVĄ (tr. N.Gurkova, A.Zaicev)

II vieta          100 peteliške    1.08,47      536 taškas

II vieta          200 peteliške    2.41,22      431 taškas

 

Estafetė 4 x 100 laisvu stiliumi  I vieta - 4.11,98   586 taškai

Evita Vismerytė (tr.M.Doviakovskij)

Deimantė Žilinskaitė (tr. R.Kazakevičius)

Paulina Pekūnaitė (tr.M.Doviakovskij)

Darja Kononova (tr. N.Gurkova, A.Zicev)

Estafetė 4 x 100 kombinuotai  I vieta - 4.39,70   571 taškas

Paulina Pekūnaitė (tr.M.Doviakovskij)

Laura Streckytė (tr. V.Grigaitienė)

Darja Kononova (tr. N.Gurkova, A.Zaicev)

Evita Vismerytė (tr.M.Doviakovskij)

Mišri estafetė 4 x 100 kombinuotai  II vieta - 4.27,08  467 taškai

Paulina Pekūnaitė (tr.M.Doviakovskij)

Mantas Kedeckas (tr. A.Kovalenko)

Evita Vismerytė (tr.M.Doviakovskij)

Arnas Glodenis (tr. V.Grigaitienė)

 

2017-06-02/03

Alytus

______________________________________________________________

 

SVEIKINAME

2017 m. Lietuvos jaunučių plaukimo čempionato nugalėtojus, prizininkus ir jų trenerius:

EVĄ ARMONAITYTĘ (tr. R.Kazakevičius) -II-a tarp mergaičių

I vieta              100 m laisvu stiliumi             1:05.24            508 taškai

I vieta              200 m laisvu stiliumi              2:25.86           464  taškai

DANIILĄ PANCEREVĄ (tr. J.Bogužienė) -  II-as tarp beniukų

I vieta              100 m krūtine             1:14.11            458 taškai

III vieta           100 m laisvu stiliumi       58.48            516 taškų

NOJŲ SKIRUTĮ (tr. J.Bogužienė)

III vieta 400 m kompleksu                   5:24.07            425 taškai

 

Estafetėje 4 x 100 laisvu stiliumi

II vieta   4:01.91        471  taškas

Daniil PANCEREVAS (tr. J.Bogužienė)  Jonas JOKŠAS (tr. R. Kazakevičius)

Danielis KVEDERIS (tr. V.Grigaitienė)  Martin TRETJAK (tr.A.Kovalenko)

 

Estafetėje 4 x 100 kombinuotai

II vieta      4:36.73     420  taškų

Danielis KVEDERIS (tr.V.Grigaitienė)   Martin TRETJAK (tr.A.Kovalenko)

Daniil PANCEREVAS (tr. J.Bogužienė) Nojus SKIRUTIS (tr. J.Bogužienė)

 

2017 m. gegužės 26-27 d. Alytus

____________________________________________________________________

 

 

SVEIKINAME

DARJĄ  KONONOVĄ

ir jos trenerius N.Gurkovą ir A.Zaicevą

tarptautinėse plaukimo varžybose „Finis Cup“ įvykdžius kandidato į Lietuvos plaukimo sporto meistrus normatyvą

(50 peteliške 0.29,42)

2017 gegužės 13 d.

Tartu (Estija)

____________________________________________________________________

SVEIKINAME

 

Lietuvos plaukimo su pelekais čempionato prizininkus ir trenerius Felicitą Vaitkutę ir Aleksandrą Cvetkovą:

LAURĄ  VAREIKAITĘ

III vietą        50 m BF       0.24,30

I vietą          400 m BF     4.19,80

II vietą         100 m BF     0.52,41

I vietą          200 m BF     1.58,86

I vietą          400 m IM      4.14,42

KAROLĮ  DAUGĖLĄ

I vietą           200 m SF    1.31,48

I vietą           100 m BF    0.46,32

II vietą          400 m SF    3.33,82

I vietą           400 m BF    3.45,74

GABRIELĘ STEPANOVAITĘ

II vietą          100 m IM      0.46,51

II vietą          400 m SF      4.02,76

II vietą          100 m SF      0.47,48

I vietą           200 m SF      1.44,92

EGIDIJŲ  LUNSKĮ

III vietą        50 m BF        0.21,23

II vietą         100 m BP      0.46,51

II vietą          400 m BF     3.59,11

I vietą           200 m BF     1.47,92

KRISTINĄ  RONSKAJĄ

II vietą          50 m SF        0.20,73

II vietą          100 m IM       0.45,26

II vietą          100 m SF      0.48,11

III vietą        50 m nėrimas 0.19,54

ALEKSANDRĄ ŠČERBINĄ

I vietą           100 m SF      0.46,98

III vietą          50 m SF       0.21,20

BRIGITĄ BĖRONTAITĘ

II vietą          200 m SF      1.51,92

JEVGENIJĄ STANKEVIČIŪTĘ

III vietą        400 m SF       4.20,74

I vietą          800 m SF       8.30,45 - įvykdžius kandidato į Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistrus normatyvą

GYTĮ  BUDINĄ

III vietą        100 m IM       0.50,29

AUSTĖJĄ  STRAUKAITĘ

III vietą        200 m SF      1.53,67

ŽIEDĘ BRUŽAITĘ

I vietą           400 m SF     4.00,42

II vietą          800 m SF     8.37,64

 

Estafetiniame plaukime 4 x 100 m  SF:

I vietą - 3.13,23 – merginos: Aleksandra Ščerbina, Brigita Bėrontaitė, Kristina Ronskaja, Gabrielė Stepanovaitė;

III vietą – 3.20,95 merginos: Laura Vareikaitė, Neda Vasiliauskaitė, Žiedė Bružaitė, Austėja Straukaitė;

III vietą 3.09,11 - vaikinai: Egidijus Lunskis, Darius Laureckis, Artemij Sancevič, Daugėla Karolis.

Estafetiniame plaukime 4 x 50 m  BF:

II vietą 1.39,36 – merginos: Kristina Ronskaja, Austėja Straukaitė, Neda Vasiliauskaitė, Laura Vareikaitė;

II vietą - 1.26,89 - vaikinai: Gytis Budinas, Darius Laureckis, Daugėla Karolis, Egidijus Lunskis.

2017-05-13/14, Elektrėnai

_____________________________________________________________________

 

SVEIKINAME

 

„Baltijos“ plaukimo su pelekais čempionato prizininkus ir trenerius Felicitą Vaitkutę ir Aleksandrą Cvetkovą:

LAURĄ  VAREIKAITĘ

III vietą        50 m BF        0.24,30

II vietą         400 m BF      4.19,80

II vietą         100 m BF      0.52,41

I vietą           200 m BF     1.58,86

KAROLĮ  DAUGĖLĄ

I vietą           200 m SF     1.31,48

I vietą           100 m BF     0.46,32

III vietą        400 m SF      3.33,82

I vietą           400 m BF     3.45,74

EGIDIJŲ  LUNSKĮ

III vietą        50 m BF        0.21,23

II vietą          100 m BP    0.46,51

II vietą          400 m BF    3.59,11

I vietą           200 m BF    1.47,92

GABRIELĘ STEPANOVAITĘ

III vietą        400 m SF    4.02,76

III vietą        200 m SF    1.44,92

KRISTINĄ  RONSKAJĄ

III vietą        50 m SF      0.20,73

ALEKSANDRĄ ŠČERBINĄ

III vietą        100 m SF   0.46,98

ŽIEDĘ BRUŽAITĘ

II vietą          400 m SF  4.00,42

 

Estafetiniame plaukime 4 x 100 m  SF:

I vietą - 3.13,23 – merginos: Aleksandra Ščerbina, Brigita Bėrontaitė, Kristina Ronskaja, Gabrielė Stepanovaitė;

III vietą - 3.09,11 - vaikinai: Egidijus Lunskis, Darius Laureckis, Artemij Sancevič, Daugėla Karolis.

Estafetiniame plaukime 4 x 50 m  BF:

II vietą - 1.39,36 – merginos: Kristina Ronskaja, Austėja Straukaitė, Neda Vasiliauskaitė, Laura Vareikaitė;

II vietą - 1.26,89 - vaikinai: Gytis Budinas, Darius Laureckis, Daugėla Karolis, Egidijus Lunskis.

2017-05-13/14, Elektrėnai

___________________________________________________________________

 

SVEIKINAME


Lietuvos vaikų plaukimo pavasario pirmenybėse "Gintaro" sporto centro I komandos sportininkus bei jų trenerius, užėmus II vietą

Prizininkai:

Daniil Pancerevas (tr. J.Bogužienė) I vieta tarp berniukų

I vieta    100 m krūtine               1:09.19    519 taškų  -  varžybų rekordas

I vieta    100 m laisvu stiliumi     0:56.66   498 taškai  -  varžybų rekordas

I vieta    200 m kompleksu         2:21.31   466 taškai

Danielis Kvederis (tr. V.Grigaitienė) IV vieta tarp berniukų

I vieta    200 m nugara               2:21.85   412 taškų  - varžybų rekordas

II vieta   200 m laisvu stiliumi     2:11.89   427 taškai

I vieta    100 m nugara               1:06.25   402 taškai

Martin Tretjak (tr. A.Kovalenko) III vieta tarp berniukų

II vieta   100 m peteliške            1:10.47   324 taškai

III vieta  100 m laisvu stiliumi     0:58.56   451 taškas

III vieta   200 m kompleksu        2:33.52   364 taškai

Aistė Slatkevičiūtė (tr. V.Grigaitienė)

II vieta   100 m nugara               1:17.11   363 taškai

III vieta  200 m nugara               2:49.00   351 taškas

Jonas Jokšas (tr. R.Kazakevičius) VI vieta tarp berniukų

III vieta  200 m nugara               2:33.81   323 taškai

 

Estafetėse:

Mišri 4x50 m kompleksu  -  I vieta    2:05.05     379 taškai

Aistė Slatkevičiūtė       Martin Tretjak

Daniil Pancerevas        Ugnė Venckutė

Berniukai 4 x 50 m laisvu stiliumi - I vieta    1:46.45  467 taškai  - varžybų rekordas

Daniil Pancerevas        Jonas Jokšas

Martin Tretjak            Danielis Kvederis

Mergaitės 4 x 50 m laisvu stiliumi II vieta   2:08.28   396 taškai

Aistė Slatkevičiūtė                 Viola Skirutytė

Ugnė Venckutė                       Aleksandra Valauskaitė

Mišri 8 x 50 m laisvu stiliumi  I vieta    3:51.85   361 taškas

Daniil Pancerevas        Jonas Jokšas

Ugnė Venckutė             Viola Skirutytė

Martin Tretjak             Danielis Kvederis

Aleksandra Valauskaitė      Aistė Slatkevičiūtė

Berniukai 4 x 50 m kompleksu  I vieta   2:00.47   424 taškai   - varžybų rekordas

Danielis Kvederis                   Martin Tretjak

Daniil Pancerevas                  Jonas Jokšas

 

2017 m. balandžio  21-22 d. Klaipėda

________________________________________________________________________

SVEIKINAME


Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavusias 2017 m. BALTIJOS ŠALIŲ JAUNIŲ MAČE ir užėmusias prizines vietas:


EVITĄ VISMERYTĘ (tr. M.Doviakovskij)

I vieta 100 m peteliške    1:08.87      522 taškai

III vieta 200 m peteliške 2:45.46     398 taškai

II vieta    4x100 m kombinuotoje estafetėje, Lietuvos rinktinės sudėtyje

III vieta 4x100 m laisvu stiliumi estafetėje, Lietuvos rinktinės sudėtyje


PAULINĄ PEKŪNAITĘ (tr. M.Doviakovskij)

III vieta 100 m nugara     1:08.43        612 taškų


2017 m. kovo 31 - balandžio 1 d., Ryga

________________________________________________________________________________________________________

SVEIKINAME

trenerę Felicitą Vaitkutę ir jos sportininkes, Lietuvos jaunimo plaukimo su pelekais čempionate ir jaunių pirmenybėse įvykdžiusias SM ir KSM reikalavimus:

BRIGITĄ  BĖRONTAITĘ

100 m pl. su plaukmenimis - 0.48,89, įvykdžiusią kandidato į Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistrus normatyvą (KSM);

50 m pl. su plaukmenimis 0.21,02, įvykdžiusią Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistro normatyvą (SM)

ALEKSANDRĄ  ŠČERBINĄ

50 m nėrimas - 0.19,87 įvykdžiusią Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistro normatyvą (SM)

NEDĄ  VASILIAUSKAITĘ

100 m BP - 0.56,32 įvykdžiusią kandidato į Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistrus normatyvą

 

Lietuvos jaunimo plaukimo su pelekais čempionato prizininkus:

KAROLĮ  DAUGĖLĄ (tr. F.Vaitkutė/A.Cvetkov)

I vietą           400 m pl. su plaukmenimis 3.35,57

I vietą           100 m pl. su plaukmenimis 0.41,36

I vietą           200 m pl. su plaukmenimis1.30,70

I vietą           400 m BP      3.57,54

KRISTINĄ  RONSKAJĄ  (tr. F.Vaitkutė)

II vietą          50 m pl. su plaukmenimis   0.20,64

I vietą           100 m pl. po vandeniu       0.46,92

BRIGITĄ BĖRONTAITĘ  (tr. F.Vaitkutė)

III vietą        50 m pl. su plaukmenimis     0.21,02

III vietą        100 m pl. su plaukmenimis 0.48,89

GABRIELĘ  STEPANOVAITĘ  (tr. F.Vaitkutė)

II vietą          100 m pl. po vandeniu       0.47,07

I vietą           400 m pl. su plaukmenimis  4.06,64

JUSTĘ  NAUJOKAITĘ  (tr. F.Vaitkutė)

I vietą           100 m BP      0.55,70

ARTEMIJŲ SANCEVIČ  (tr. F.Vaitkutė)

III vietą        100 m pl. po vandeniu       0.48,76

AUSTĖJĄ  STRAUKAITĘ (tr. F.Vaitkutė)

I vietą           200 m pl. su plaukmenimis  1.49,20

II vietą          100 m pl. su plaukmenimis  0.48,80

ALEKSANDRĄ ŠČERBINĄ (tr. F.Vaitkutė)

II vietą          200 m pl. su plaukmenimis  1.53,51

III vietą 50 m nėrimas 0.19,87

JEVGENIJĄ STANKEVIČIŪTĘ (tr. F.Vaitkutė/A.Cvetkov)

III vietą        200 m pl. su plaukmenimis  1.54,21

III vietą 400 m pl. su plaukmenimis        4.11,33

ŽIEDĘ BRUŽAITĘ (tr. F.Vaitkutė)

III vietą        200 m BP  2.08,60

II vietą 400 m pl. su plaukmenimis         4.07,36

Estafetiniame plaukime  4 x 100 m  pl. su plaukmenimis:

I vietą 3.17,80 –  merginos: Aleksandra  Ščerbina, Gabrielė Stepanovaitė, Austėja Straukaitė, Jevgenija Stankevičiūtė

III vietą   3.08,89  -  vaikinai: Gytis Budinas, Karolis Daugėla, Artemij Sancevič, Aras Šniaukas

 

Lietuvos jaunių plaukimo su pelekais čempionato prizininkus:

KRISTINĄ  RONSKAJĄ  (tr. F.Vaitkutė)

I vietą           50 m pl. su plaukmenimis   0.20,64

I vietą           100 m pl. po vandeniu       0.46,92

BRIGITĄ BĖRONTAITĘ  (tr. F.Vaitkutė)

II vietą          50 m pl. su plaukmenimis      0.21,02

III vietą        100 m pl. su plaukmenimis     0.48,89

III vietą        200 m pl. su plaukmenimis     1.54,95

GABRIELĘ  STEPANOVAITĘ  (tr. F.Vaitkutė)

II vietą          100 m pl. po vandeniu        0.47,07

II vietą          50 m nėrimas                      0.20,04

III vietą        100 m pl. su plaukmenimis  0.49,02

I vietą           400 m pl. su plaukmenimis 4.06,64

JUSTĘ  NAUJOKAITĘ  (tr. F.Vaitkutė)

I vietą           100 m BP      0.55,70

ARTEMIJŲ  SANCEVIČ  (tr. F.Vaitkutė)

II vietą          50 m pl. su plaukmenimis   0.19,98

III vietą        100 m pl. po vandeniu         0.48,76

III vietą 50 m nėrimas   0.18,05

III vietą        100 m pl. su plaukmenimis 0.46,16

NEDĄ  VASILIAUSKAITĘ  (tr. F.Vaitkutė)

IV vietą        100 m BP      0.56,32

III vietą        50 m BP        0.25,60

AUSTĖJĄ  STRAUKAITĘ (tr. F.Vaitkutė)

II vietą          50 m pl. su plaukmenimis    0.21,67

I vietą           200 m pl. su plaukmenimis  1.49,20

I vietą           100 m pl. su plaukmenimis  0.48,80

ALEKSANDRĄ  ŠČERBINĄ (tr. F.Vaitkutė)

II vietą          200 m pl. su plaukmenimis  1.53,51

II vietą          50 m nėrimas             0.19,87

ŽIEDĘ BRUŽAITĘ (tr. F.Vaitkutė)

II vietą         200 m BP          2.08,60

II vietą         400 m pl. su plaukmenimis    4.07,36

LIEPĄ MAKARAITĘ (tr. F.Vaitkutė)

III vietą 400 m pl. su plaukmenimis        4.43,10

 

Estafetiniame plaukime  4 x 50 m  pl. su plaukmenimis I vietą 1.41,02 –  merginos: Justė Naujokaitė, Kristina Ronskaja, Austėja Straukaitė, Neda Vasiliauskaitė

Estafetiniame plaukime  4 x 50 m  pl. su plaukmenimis III vietą 1.45,92 –  merginos: Žiedė Bružaitė, Brigita Bėrontaitė, Agnė Barkutė, Neda Vasiliauskaitė

 

2017-03-18/19

Elektrėnai

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SVEIKINAME


DANIILĄ PANCEREVĄ IR TRENERĘ JANDRĄ BOGUŽIENĘ


Lietuvos plaukimo žiemos  pirmenybėse pagerinus keturis Lietuvos berniukų iki 13 metų rekordus:

100 m l.stiliumi  0.57,62 (est. 4 x 100 m l./st. pirmajame etape)

50 m laisvu stiliumi         0.26,27

50 m krūtine                      0.34,09

100 m krūtine                    1.15,45

 

2017-03-02/04., Kaunas

 

___________________________________________________________________

SVEIKINAME


LIETUVOS plaukimo žiemos pirmenybių prizininkus ir jų trenerius

 

PAULINĄ PEKŪNAITĘ (tr. M.Doviakovskij)

III vieta        100 m nugara      1.07,53       637 taškai  (Įvykdytas atrankos į EJOF B normatyvas)

III vieta        200 m nugara      2.28,14       587 taškai

 

EVITĄ VISMERYTĘ (tr. M.Doviakovskij)

III vieta         100 m peteliške    1.07,71          554 taškai

 

RIMĄ BACEVIČIŲ (tr. M.Doviakovskij)

III vieta         1500 m laisvu stiliumi        7.33,62        564 taškai

 

Estafetėje 4 x 200 m  laisvu stiliumi II vietą - 8.12,30   614 taškų užėmė vaikinai:

Rimas Bacevičius (tr.M.Doviakovskij)

Mantas Kaveckas (tr.M.Doviakovskij)

Laurynas Lučka (tr. M.Doviakovskij)

Edgaras Pudžmys (tr. N.Gurkova, A.Zaicev)


2017-03-02/04,  Kaunas

________________________________________________________________________________________________

SVEIKINAME

 

Lietuvos jaunimo-jaunių plaukimo žiemos pirmenybių nugalėtojus, prizininkus ir jų trenerius:

JAUNIMO grupėje :

EVITĄ  VISMERYTĘ (tr. M. Doviakovskij)

II vieta          200  m peteliške          2.45,64          397 taškai

III vieta         100 m peteliške           1.09,22          519 taškų

 

PAULINĄ PEKŪNAITĘ   (tr. M. Doviakovskij)

III vieta        100 m nugara                   1.08,59          608 taškai

I vieta           200 m nugara                  2.28,90          578 taškai

 

VILIŲ BUTĄ (tr.J. Bogužienė)

II vieta          200 m kompleksinis pl.     2.18,59          556 taškai

 

Estafetėje 4 x 100 m laisvu stiliumi    III vietą - 3.41,72   611 taškų užėmė vaikinai::

Mantas Kaveckas (tr. M. Doviakovskij)

Vilius Buta (tr. J.Bogužienė)

Edgaras Pudžmys (tr. N.Gurkova, A.Zaicev)

Rimas Bacevičius (tr.M.Doviakovskij)

 

Estafetėje 4 x 100 m laisvu stiliumi     III vietą - 4.17,12   552 taškai  užėmė  merginos:

Evita Vismerytė (tr. M.Doviakovskij)

Deimantė Žilinskaitė (tr. R. Kazakevičius)

Paulina Pekūnaitė (tr.M.Doviakovskij)

Darja Kononova (tr. N.Gurkova, A.Zaicev)


Estafetėje 4 x 50 m kombinuotai III vietą - 4.50,09   511 taškų užėmė merginos:

Paulina Pekūnaitė (tr. M.Doviakovskij)

Laura Streckytė (tr. V.Grigaitienė)

Evita Vismerytė (tr. M.Doviakovskij)

Darja Kononova (tr. N.Gurkova, A.Zaicev)

 

JAUNIIŲ  grupėje:

EVITĄ VISMERYTĘ (tr. M.Doviakovskij)

I vieta           200 m peteliške                2.45,64          397 taškai

II vieta          100 m peteliške                1.09,22          519 taškų

 

PAULINĄ PEKŪNAITĘ (tr. M.Doviakovskij)

II vieta          100 m nugara                   1.08,59          608 taškai

I vieta           200 m nugara                   2.28,90          578 taškai

 

DARJĄ  KONONOVĄ (tr. N.Gurkova, A.Zaicev)

II vieta          200 m peteliške                2.49,67          370 taškų

 

2017-02-24/25, Alytus

_____________________________________________________________________________________________________

SVEIKINAME

"Gintaro" sporto centro I komandą Lietuvos jaunučių plaukimo pirmenybėse užėmusią III vietą. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai:

DANIIL PANCEREVAS (tr. J.Bogužienė)

II vieta geriausių varžybų sportininkų trejetuke

I vieta    100 m krūtine             1:11.41      472  -  Lietuvos berniukų iki 13 m. rekordas

II vieta   100 m  laisvu stiliumi  0. 55.70     525  -  Lietuvos berniukų iki 13 m. rekordas

II vieta   200 m kompleksu       2:23.57      445

III vieta  200 m laisvu stiliumi   2:11.13      435

MARTIN  TRETJAK (tr. A.Kovalenko)

I vieta    100 m. peteliške        1:10.91      318

NOJUS SKIRUTIS (tr. J.Bogužienė)

II vieta    400 m  kompleksu     5:16.09    413

III vieta   400 m laisvu stiliumi  4:44.45    415

EVA ARMONAITYTĖ (tr. R.Kazakevičius)

III vieta   200 m laisvu stiliumi  2:26.54    432

AISTĖ SLATKEVIČIŪTĖ (tr. V.Grigaitienė)

III vieta   200 m.nugara            2:44.77    378

 

Estafetėse:

4 x 100 m kombinuotai I vieta  -  4:30.39   399 taškai berniukai:

Danielius Kvederis (tr. V.Grigaitienė)

Martin Tretjak (tr. A.Kovalenko)

Daniil Pancerevas (tr. J.Bogužienė)

Nojus Skirutis (tr. J.Bogužienė)

4 x 100 m laisvu stiliumi II vieta  -  3:55.06  474 taškai  berniukai:

Nojus Skirutis (tr. J.Bogužienė) 

Danielius Kvederis (tr. V.Grigaitienė)

Martin Tretjak (tr. A.Kovalenko)

Daniil Pancerevas (tr. J.Bogužienė)

 

2017-02-10/11, Kaunas

________________________________________________________________________

SVEIKINAME

Lietuvos plaukimo su pelekais čempionato nugalėtojus ir prizininkus, Lietuvos rekordininkus

LAURĄ VAREIKAITĘ (tr. F.Vaikutė/A.Cvetkov)

I vieta    100 m BF - 0.52,81

I vieta    200 m BF - 1.58,60

III vieta  50 m BF   - 0.24,60

III vieta  100 m IM  - 0.49,79

I vieta    400 m BF - 4.16,06  - LR rekordas

EGIDIJŲ LUNSKĮ (tr. F.Vaikutė/A.Cvetkov)

I vieta  100 m BF - 0.45,82

I vieta  200 m BF - 1.44,71

I vieta  50 m BF   - 0.20,40

I vieta  400 m BF - 3.45,80  - LR rekordas

GYTĮ  BUDINĄ (tr. F.Vaikutė)

III vieta   100 m BF -  0.51,03 - įvykdė KMS reikalavimus

III vieta   400 m BF -  4.14,32

ŽIEDĘ BRUŽAITĘ (tr. F.Vaikutė)

IV vieta  200 m BF                              - 2.06,02 - įvykdė KMS reikalavimus

I vieta    800 plaukimas su pelekais    - 8.56,03

II vieta   400 m plaukimas su pelekais - 4.09,80

GABRIELĘ STEPANOVAITĘ (tr. F.Vaitkutė)

III vieta    50 m nėrimas - 0.21,00

II vieta     100 m IM       -  0.49,72

I vieta      200 m plaukimas su pelekais - 1.52,32

I vieta      400 m plaukimas su pelekais - 4.09,59

KAROLĮ DAUGĖLĄ (tr. F.Vaikutė/A.Cvetkov)

I vieta   50 m nėrimas - 0.17,37

I vieta   100 m SF      - 0.41,09

I vieta   50 m SF       - 0.18,45

I vieta   200 m plaukimas su pelekais - 1.30,19

KRISTINĄ RONSKAJĄ (tr. F.Vaikutė/A.Cvetkov)

II vieta  100 m SF - 0.50,68

II vieta  50 m SF  – 0.21,93

I vieta  100 m IM  -  0.49,70

AUSTĖJA STRAUKAITĘ (tr. F.Vaikutė)

III vieta  100 m SF - 0.51,00

JEVGENIJĄ STANKEVIČIŪTĘ (tr. F.Vaikutė/A.Cvetkov)

II vieta  800 m plaukimas su pelekais - 9.04,71

II vieta  200 m plaukimas su pelekais - 1.57,30

III vieta 400 m plaukimas su pelekais - 4.16,64

LIEPĄ MAKARAITĘ (tr. F.Vaikutė)

III vieta 800 m plaukimas su pelekais - 9.17,59

DARIŲ   LAURECKĮ (tr. F.Vaikutė/A.Cvetkov)

III vieta  50 m SF - 0.20,41

ALEKSANDRĄ ŠČERBINĄ (tr. F.Vaitkutė)

III vieta 200 m plaukimas su pelekais - 1.57,44

 

ESTAFETĖSE:

4x50 m BF II vietą - 1.39,88 merginos:

Laura Vareikaitė             Justė Naujokaitė

Alina Venckutė                Kristina Ronskaja

4x50 m BF I vietą - 1.27,70 A komandos vaikinai:

Egidijus Lunskis              Gytis Budinas

Karolis Daugėla               Julius Lukošius

4x100 m I vietą - 3.29,59  A komandos merginos:

Gabrielė Stepanovaitė   Austėja Straukaitė

Kristina Ronskaja              Aleksandra Ščerbina

4x100 m III vietą - 3.36,61  B komandos merginos:

Brigita Bėrontaitė                Neda Vasiliauskaitė

Jevgenija Stankevičiūtė   Žiedė Bružaitė

4x100 m II vietą - 3.07,66  vaikinai:

Karolis Daugėla               Egidijus Lunskis

Gytis Budinas                  Darius Laureckis


2017-02-04/05,  Klaipėda

_____________________________________________________________________

 

 

SVEIKINAME

2017 m. Lietuvos vaikų  žiemos plaukimo pirmenybių prizininkus ir jų trenerius:

EVALDĄ BABAKINĄ (tr. V.Grigaitienė) - 7-as varžybų geriausiųjų berniukų  dešimtuke

II vieta        100 nugara         1:16.90          257 taškai

III vieta        50 peteliške       0:34.21          258 taškai

III vieta       100 kompleksu   1:18.96          264 taškai

JOGAILĄ BALTRAMIEJŪNĄ (tr. D.Sadauskienė) - 9-as varžybų geriausjųjų berniukų dešimtuke

III vieta        100 m. krūtine   1.30,25          233 taškai

 

ESTAFETĖSE:

4 x 50 m laisvu stiliumi  I vietą - 2:07.37 -  272 taškai  užėmė berniukai:

Evaldas Babakinas        Mykolas Česnakas

Gytis Čepulis           Jogaila Baltramiejūnas

4 x 50 m kombinuotai  I vietą  - 2:23.62  -   250 taškai užėmė berniukai:

Evaldas Babakinas            Gytis Čepulis

Jogaila Baltramiejūnas      Mykolas Česnakas - 6-as v-bų geriausiųjų berniukų dešimtuke

 

2017-01-27/28

Utena

______________________________________________________________

Klaipėdos miesto antrųjų klasių mokinių apmokymas plaukti

 

Įgyvendinant Klaipėdos miesto vaikų mokymo plaukti Kūno kultūros ir sporto plėtros programos priemonę nuo 2016 m. rugsėjo mėnesio Klaipėdos “Gintaro” sporto centro baseine pradėtas vykdyti antrųjų klasių mokinių apmokymas plaukti. Mokymu plaukti siekiama padėti vaikams išsiugdyti gyvybiškai svarbius ir reikalingus plaukimo įgūdžius.

2016-2017 mokslo metais Klaipėdos mieste mokosi 1813 mokinių. Apmokymas plaukti vykdomas dviem srautais:

I srautas -  nuo 2016 m. rugsėjo 5 d. iki 2017 m. sausio 20 d.. Mokėsi plaukti 797 antrokai iš 14 mokyklų.

II sratas - nuo 2017 m. sausio 23 d. iki gegužės 31 d.. Mokysis plaukti 1016 mokinių iš 12 mokyklų.

Kiekvienam antros klasės mokiniui  sudaryta galimybė mokytis plaukti po 18 akademinių valandų 1 kartą savaitėje pamokų metu. Užsiėmimus vykdo kvalifikuoti treneriai, kurie  ne tik moko plaukti, suteikia žinių apie saugų elgesį vandenyje bei prie vandens telkinių, bet ir moko įvairių pratimų, žaidimų vandenyje, saugių šuoliukų į vandenį. Plaukimo užsiėmimų metu įgytų plaukimo įgūdžių patikrinimas vykdomas kontroliniu testu, t.y.  25 m plaukimas. Visiems dalyviams įteikiami pažymėjimai, kuriuose pažymėtas pasiekimų lygis.

Užsiėmimų metu taip pat siekiama skatinti mokinių fizinį aktyvumą, populiarinti plaukimą, o treneriai turi puikią galimybę pastebėti gabius plaukimui vaikus. Programos dėka miesto mokiniams sudaryta galimybė nemokamai mokytis plaukti, sportuoti įvairių sportinių gabumų vaikams, nesiekiant meistriškumo, vaikai mokomi turiningai leisti laisvalaikį.

Projektą finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė, koordinuoja Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento Sporto ir kūno kultūros skyrius.

_________________________________________________________________

SVEIKINAME

2016 m. Lietuvos plaukimo čempionato 25 m baseine prizininkus ir jų trenerius:

 

RIMĄ BACEVIČIŲ (tr. M.Doviakovskij)

III vieta        400 m laisvu stiliumi          4.10,17          610 taškai

 

Estafetėje 4x200 laisvu stiliumi -   II vieta   7.49,57   660 taškai

Laurynas Lučka                Rimas Bacevičius

Mantas Kaveckas             Edgaras Pudžmys

 

Anykščiai,  2016 m. gruodžio 15-17 d.

________________________________________________________________

SVEIKINAME


2016 m. Lietuvos plaukimo čempionate 25 m baseine pagerinusius Lietuvos berniukų iki 13 metų rekordus estafetėse:

4x100 laisvu stiliumi    4.06,20   412 taškų

4x200 laisvu stiliumi    9.08,19   415 taškų

4x100 kombinuotai      4.40,94   356 taškų

DANIILĄ  PANCEREVĄ (tr. J.Bogužienė)

DANIELIŲ KVEDERĮ (tr. V.Grigaitienė)

MARTINĄ  TERTJAKĄ (tr. A.Kovalenko)

JONĄ  JOKŠĄ (tr. R.Kazakevičius)

 

Anykščiai,  2016 m. gruodžio 15-17 d.

 

__________________________________________________________________

SVEIKINAME

ARTEMIJŲ  SANCEVIČ ir jo trenerę FELICITĄ VAITKUTĘ

Lietuvos jaunučių plaukimo su pelekais pirmenybėse įvykdžiusį kandidato į Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistrus normatyvą

25 m nėrimas - 0.08,30


Lietuvos jaunučių plaukimo su pelekais pirmenybių nugalėtojus ir prizininkus, jų trenerius F.Vaitkutę ir A.Cvetkovą:

GABRIELĘ  STEPANOVAITĘ - tris I ir II v.

ARTEMIJŲ  SANCEVIČ      - dvi I ir dvi II v.

AUSTĖJĄ STRAUKAITĘ     - I, dvi II ir III v.

ŽIEDĘ  BRUŽAITĘ              - II ir dvi III v.

ALEKSANDRĄ ŠČERBINĄ - dvi III v.

GRIGORIJŲ GRINČENKO - tris  III v.

ARĄ ŠNIAUKĄ              -  tris III v.

AGNĘ BARKUTĘ          -  II v.

MILDĄ EMUŽYTĘ   - III v.

Estafetėje 4 x 50 m BF

I vietą – 1.45,76  užėmė I komandos mergaitės:

Austėja Straukaitė           Brigita Bėrontaitė

Neda Vasiliauskaitė         Deimantė Naujokaitė

III vietą – 1.51,64 užėmė II komandos  mergaitės:

Gita Sirvydaitė                Agnė Barkutė

Liepa Makaraitė              Žiedė Bružaitė

III vietą – 1.46,46 užėmė I komandos berniukai:

Grigorij Grinčenko          Artemij Sancevič

Aras Šniaukas                 Ernestas Brilys

 

2016-12-03/04

Klaipėda

______________________________________________________________________

 

SVEIKINAME

„Gintaro“ sporto centro I vaikų komandą Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybėse užėmusią II vietą, varžybų nugalėtojus ir prizininkus, trenerius:

DANIILĄ  PANCEREVĄ    (tr. J.Bogužienė)

varžybų geriausiųjų berniukų penketuke - I vieta

I vieta   100 m kompleksu  1.05,84  455  LR vaikų pirmenybių rekordas

I vieta   50 m l./st.         0.25,48  502  LR berniukų iki 13 m. ir vaikų pirmenybių rekordas

I vieta   100 m krūtine   1.13,42  434  LR berniukų iki 13 m. ir vaikų pirmenybių rekordas

I vieta   100 m l./st.        0.57,22  484  LR vaikų pirmenybių rekordas

MARTINĄ  TRETJAKĄ    (tr. A.Kovalenko)

varžybų geriausiųjų berniukų penketuke - IV vieta

II vieta             50 m peteliške            0.30,71            357

II vieta             100 m peteliške          1.12,48            357

DANIELIŲ  KVEDERĮ    (tr. V.Grigaitienė)

I vieta             100 m nugara              1.08,82    359

I vieta             50 m nugara                0.32,02    334

AISTĘ  SLATKEVIČIŪTĘ    (tr. V.Grigaitienė)

II vieta            50 m l./st.                    0.31,97    384

EVALDĄ  BABAKINĄ    (tr. V.Grigaitienė)

III vieta          50 m nugara                0.34,88     258

ALEKSANDRĄ  VALAUSKAITĘ    tr. A.Kovalenko)

III vieta          100 m krūtine              1.27,32     364

UGNĘ  VENCKUTĘ    (tr. R.Kazakevičius)

II vieta          100 m kompleksu         1.21,08     341

JONĄ  JOKŠĄ    (tr. R.Kazakevičius)

II vieta           200 m l./st.                  2.21,97      342

III vieta   100 m nugara     1.14,86   279

 

ESTAFETĖSE

III vietą  est. 4 x 50 m kompleksu – 2.30,00 užėmė mergaitės:

Aistė Slatkevičiūtė             Ugnė Venckutė

Aleksandra Valauskaitė     Viola Skirutytė

I vietą   est. 4 x 50 m kompleksu – 2.05,13 – LR vaikinų iki 13 metų rekordas ir LR vaikų pirmenybių rekordas užėmė berniukai:

Danielius Kvederis            Martin Tretjak

Daniil Pancerevas              Jonas Jokšas

II vietą   est. 4 x 50 m l./st. – 2.13,10 užėmė mergaitės:

Viola Skirutytė             Aleksandra Valauskaitė

Ugnė Venckutė                  Aistė Slatkevičiūtė

I vietą   est. 4 x 50 m l./st. – 1.56,80 - LR berniukų iki 13 m. ir vaikų pirmenybių rekordas - užėmė berniukai:

Martin Tretjak                    Jonas Jokšas

Danielius Kvederis            Daniil Pancerevas

 

 

2016-11-25/26

Kaunas

___________________________________________________________________

SVEIKINAME

Lietuvos taurės plaukimo su pelekais varžybose Klaipėdos m. I komandą, užėmusią II vietą, Klaipėdos m. II komandą - III vietą. prizininkus ir rekordininkus, trenerius Felicitą Vaitkutę ir Aleksandrą Cvetkovą:

B gr. EGIDIJŲ  LUNSKĮ

I vietą           100 m BF       0.44,45   LR REKORDAS

I vietą           50 m BF         0.20,42

I vietą           200 m BP      1.40,36   LR REKORDAS

KAROLĮ  DAUGĖLĄ

I vietą           100 m plaukimas su pelekais  0.39,90

II vietą          50 m plaukimas su pelekais    0.17,98

I vietą           200 m plaukimas su pelekais  1.30,86

LAURĄ  VAREIKAITĘ

I vietą           100 m BF                               0.52,72

I vietą           50 m plaukimas su pelekais  0.22,16

II vietą          50 m BF                                0.24,22

DARIŲ  LAURECKĮ

I vietą           50 m nėrimas                        0.18,18

III vietą        100 m BF                               0.48,95

III vietą        50 m plaukimas su pelekais  0.19,14

GABRIELĘ STEPANOVAITĘ

III vietą        50 m nėrimas                            0.21,51

I vietą           100 m plaukimas su pelekais  0.49.82

I vietą           200 m plaukimas su pelekais  1.50.13

JEVGENIJĄ STANKEVIČIŪTĘ

III vietą        200 m plaukimas su pelekais  1.56,29

JULIŲ  LUKOŠIŲ

II vietą          200 m BF        1.58,76

C gr. KRISTINĄ  RONSKAJĄ

I vietą           50 m nėrimas                          0.21,50

I vietą           100 m plaukimas su pelekais 0.49.82

I vietą           50 m plaukimas su pelekais   0.21,66

BRIGITĄ BĖRONTAITĘ

II vietas        50 m nėrimas                          0.24,55

III vietą        100 m plaukimas su pelekais  0.58.95

II vietą          200 m plaukimas su pelekais 2.08,02

JUSTĘ  NAUJOKAITĘ

II vietą          100 m BF     0.55,00

II vietą          50 m BF       0.25,20

III vietą        200 m BF      2.07,07

NEDĄ VASILIAUSKAITĘ

III vietą        50 m nėrimas      0.25,67

GYTĮ  BUDINĄ

III vietą        50 m nėrimas    0.20,13

III vietą        200 m BF          1.56,92

GITĄ  SIRVYDAITĘ

II vietą          100 m plaukimas su pelekais     0.57.12

III vietą        50 m plaukimas su pelekais        0.25.58

D gr. DEIMANTĘ  NAUJOKAITĘ

II vietą          100 m BF      0.57,07

III vietą        50 m BF         0.25,84

III vietą        200 m BF       2.10,67

GRIGORIJŲ  GRINČENKO

II vietą          100 m BF         0.55,64

II vietą          50 m BF           0.24,45

AUSTĖJĄ  STRAUKAITĘ

II vietą          100 m plaukimas su pelekais  0.50,09

III vietą        50 m plaukimas su pelekais     0.22.50

ALEKSANDRĄ  ŠČERBINĄ

III vietą        100 m plaukimas su pelekais     0.51,02

II vietą          50 m plaukimas su pelekais      0.22.48

I vietą           200 m plaukimas su pelekais    1.56,68

ARTEMIJŲ  SANCEVIČIŲ

III vietą        100 m plaukimas su pelekais     0.50,11

MILDĄ  EMUŽYTĘ

II vietą          200 m plaukimas su pelekais   2.19,36

ŽIEDĘ  BRUŽAITĘ

II vietą          200 m BF       2.08,02

 

2016-11-19/20

Vilnius

_________________________________________________________________

SVEIKINAME

2016 m. Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybų prizininkus ir jų trenerius:

RIMĄ BACEVIČIŲ (tr. M.Doviakovskij)

III vieta        1500 m lasvu stiliumi         17.07,15        562 taškai

 

Estafetėje 4x50 m laisvu stiliumi III vietą -  1.35.87   639 taškai užėmė vaikinai

Mantas Kaveckas                                  Edgaras Pudžmys

Haroldas Čijunskas                               Vilius Buta

 

Estafetėje 4x50 m kompleksu III vieta  -  1.47.51   596 taškai užėmė vaikinai

Vilius Buta                                            Edgaras Pudžmys

Laurynas Lučka                                    Mantas Kaveckas

 

2016-11-11/12

Anykščiai

___________________________________________________________________

SVEIKINAME

 

trenerę Felicitą Vaitkutę ir jos sportininkes CMAS Europos Taurės jaunučių plaukimo su pelekais varžybose įvykdžiusias kandidato į Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistrus  normatyvą

AUSTĖJĄ  STRAUKAITĘ

D grupėje   III vieta - 100 m plaukimas su pelekais – 0.48,85

ALEKSANDRĄ  ŠČERBINĄ

50 m nėrimas – 0.20,96

 

2016-11-05-06

Gliwice

 

____________________________________________________________________________________________

SVEIKINAME


DANIILĄ PANCEREVĄ  ir jo trenerę Jandrą Bogužienę

2016 m. Klaipėdos m. taurės plaukimo varžybose pagerinus du  Lietuvos berniukų iki 13 metų rekordus

100 m l./st.   -  0.57,02

50 m  l./st.    -  0.25,96

 

Klaipėdos vaikų plaukimo pirmenybėse pagerinus tris Lietuvos berniukų iki 13 metų rekordus:

50 m l./st. - 0.25,61

100 m kompleksinis plaukimas - 1.05,07

50 m krūtine - 0.33,07

 

2016-11-09/10

Klaipėda

___________________________________________________________

SVEIKINAME

Lietuvos jaunimo - jaunių plaukimo čempionato nugalėtojus ir prizininkus:

jaunimą:

RIMĄ  BACEVIČIŲ    (tr. M.Doviakovskij)

III vieta        400 m l./st.   4.24,47            576

MANTĄ  KAVECKĄ    (tr. M.Doviakovskij)

III vieta        50 m l./st.     0.24,58            615

PAULINĄ  PEKŪNAITĘ    (tr. R.Kazakevičius)

III vieta        200 m nugara   2.29,80            568

LAURYNĄ  LUČKĄ    (tr. M.Doviakovskij)

III vieta        1500 m l./st. 17.41,08        553

jaunius:

MANTĄ  KAVECKĄ    (tr. M.Doviakovskij)

I vieta         100 m l./st.   0.54,57            635

I vieta         50 m l./st.     0.24,58            615

VILIŲ  BUTĄ    (tr. J.Bogužienė)

II vieta         100 m l./st.        0.54,94     622

II vieta         50 m l./st.          0.24,78     600

III vieta        100 m nugara   1.01,69     596

PAULINĄ  PEKŪNAITĘ    (tr. R.Kazakevičius)

I vieta          200 m nugara     2.29,80     568

III vieta        100 m nugara     1.08,82     602

DARJĄ KONONOVĄ    (tr. N.Gurkova/A.Zaicev)

III vieta        100 m peteliške  1.11,53     470

II vietą est. 4 x 100 m kompleksu – 4.52,78 užėmė merginos: Paulina Pakūnaitė, Darja Kononova, Evita Vismerytė, Viktorija Kiseliova

2016-06-30 - 07-01, Alytus

_________________________________________________________________________________________

 

 

SVEIKINAME

2016 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių plaukimo varžybų nugalėtojus bei prizininkus ir jų trenerius:

 

MANTĄ KAVECKĄ (tr. M.Doviakovskij)

I vieta           100 m lasvu stiliumi          0.54,09          652 taškai

I vieta           50 m lasvu stiliumi            0.24,23          642 taškai

VILIŲ BUTĄ (tr. J.Bogužienė)

I vieta           100 m nugara                   1.00,95          618 taškų

II vieta          100 m lasvu stiliumi          0.54,57          635 taškai

II vieta          50 m lasvu stiliumi            0.24,67          608 taškai

II vieta          200 m kompleksinis pl.     2.19,23          548 taškai

PAULINĄ PEKŪNAITĘ (tr.R.Kazakevičius)

I vieta           200 m nugara                   2.29,54          570 taškai  Jaunučių žaidynių rekordas

II vieta          100 m nugara                   1.10,57          558 taškai

II vieta          200 m kompleksinis pl.     2.40,29          487 taškai

DARJĄ KONONOVĄ (N.Gurkova, A.Zaicev)

I vieta           100 m peteliške                 1.10,09          500 taškai

II vieta          200 m lasvu stiliumi          2.20,00          525 taškai

II vieta          400 m lasvu stiliumi          4.57,26          515 taškai

III vieta         100 m lasvu stiliumi          1.04,08          536 taškai

 

Estafetėse:

Merginos 4x100 laisvu stiliumi II vieta   4:25.50  501 taškas

Paulina Pekūnaitė             Tatjana Petinova

Deimantė Žilinskaitė        Darja Kononova

Merginos 4x100 kopleksu II vieta  4:54.94   87 taškai

Paulina Pekūnaitė             Darja Kononova

Laura Streckytė               Tatjana Petinova

Vaikinai 4x100 kompleksu III vieta   4:17.93   518 taškų

Vilius Buta                         Paulius Galuškinas

Mantas Kedeckas             Mantas Kaveckas

 

Alytus,  2016 m. birželio 16-17 d.,

__________________________________________________________________________

 

SVEIKINAME

 

Gintaro“ sporto centro I vaikų komandą Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybėse užėmusią II vietą, varžybų nugalėtojus ir  prizininkus bei jų trenerius:

DANIILĄ PANCEREVĄ    (tr. J.Bogužienė)

I vieta           100 m kompleksu  1.07,97     414  -  LR vaikų pirmenybių rekordas

I vieta           50 m l./st.               0.26,86    429  -  LR vaikų pirmenybių rekordas

I vieta           100 m krūtine        1.16,60     382  -  LR vaikų pirmenybių rekordas

I vieta           100 m l./st.            1.01,45      391

varžybų geriausiųjų berniukų dešimtuke - I vieta

DANIELIŲ KVEDERĮ    (tr. V.Grigaitienė)

II vieta          100 m nugara   1.10,06   340

I vieta             50 m nugara   0.32,54   318 -  LR vaikų pirmenybių rekordas

III vieta         100 m l./st.       1.04,89    332

varžybų geriausiųjų berniukų dešimtuke - V vieta

JONĄ JOKŠĄ    (tr. R.Kazakevičius)

III vieta        100 m nugara         1.14,21   286

III vieta          50 m nugara         0.34,60   264

varžybų geriausiųjų berniukų dešimtuke - VII vieta

MARTINĄ TRETJAKĄ    (tr. A.Kovalenko)

II vieta          50 m peteliške        0.32,72    295

VIOLĄ SKIRUTYTĘ    (tr. J.Bogužienė)

II vieta           50 m l./st.       0.32,76     357

varžybų geriausiųjų mergaičių dešimtuke - IV vieta

ALEKSANDRĄ VALAUSKAITĘ    (tr. A.Malinauskienė)

II vieta          50 m krūtine    0.41,16     342

varžybų geriausiųjų mergaičių dešimtuke - VI vieta

ESTAFEČIŲ NUGALĖTOJAI IR PRIZININKAI

II vietą est. mišrioje 4 x 50 m l./st. – 2.02,17 užėmė sportininkai:

Viola Skirutytė                  Daniil Pancerev

Aleksandra Valauskaitė   Danielius Kvederis

III vietą est. 4 x 50 m kombinuotai – 2.36,64 užėmė mergaitės:

Beatričė Piščikaitė           Ugnė Venckutė

Aleksandra Valauskaitė   Viola Skirutytė

I vietą est. 4 x 50 m kombinuotai – 2.09,36 - LR vaikinų iki 13 metų rekordas ir LR vaikų pirmenybių rekordas - užėmė berniukai:

Danielius Kvederis            Martin Tretjak

Daniil Pancerev                 Jonas Jokšas

II vietą est. mišrioje 4 x 50 m kombinuotai – 2.19,74 užėmė sportininkai:

Danielius Kvederis            Ugnė Venckutė

Daniil Pancerev                 Viola Skirutytė

II vietą est. 4 x 50 m l./st. – 2.17,66 užėmė mergaitės:

Aleksandra Valauskaitė   Darja Gorbačiova

Ugnė Venckutė                 Viola Skirutytė

I vietą est. 4 x 50 m l./st. – 1.56,80 - LR vaikų pirmenybių rekordas - užėmė berniukai:

Danielius Kvederis            Martin Tretjak

Jonas Jokšas                     Daniil Pancerev

 

2016-06-09-10, Klaipėda

___________________________________________________________________

 

SVEIKINAME

2016 m. Lietuvos jaunučių plaukimo čempionato  prizininkus ir jų trenerius:

MANTĄ KEDECKĄ (tr. A.Kovalenko)

I vieta          100 m krūtine                    1.13,67        485 taškai

LAURĄ  STRECKYTĘ (tr. V.Grigaitienė)

II vieta         100 m krūtine                    1.23,17        463 taškai

III vieta       50 m lasvu stiliumi              0.30,61        465 taškai

III vieta        200 m kompl.pl.                 2.50,41        405 taškai

 

2016-06-03-04

Alytus

__________________________________________________________

SVEIKINAME

Lietuvos plaukimo čempionate įvykdžiusius:

Lietuvos plaukimo meistro normatyvą

MANTĄ KAVECKĄ (tr.M.Doviakovskij)

100 m laisvu stiliumi             52.79  701 taškas

ROBERTĄ KUZAITĘ (tr.M.Doviakovskij)

50 m laisvu stiliumi               26.71  701 taškai

 

Kandidato į Lietuvos plaukimo meistrus normatyvą

RIMĄ BACEVIČIŲ (tr.M.Doviakovskij)

400 m  l./st.       4.18,96          613 taškų

PAULINĄ PEKŪNAITĘ (tr.R.Kazakevičius)

50 m nugara      0.31,72          620 taškų

 

2016 m Lietuvos plaukimo čempionato prizininkus ir jų trenerius:

 

ROBERTĄ KUZAITĘ   (tr.M.Doviakovskij)

II vieta          50 m laisvu stiliumi               26.71             701 taškas

RIMĄ BACEVIČIŲ  (tr.M.Doviakovskij)

III vieta         1500 m laisvu stiliumi           17.15,67        594 taškai

MANTĄ KAVECKĄ  (tr.M.Doviakovskij)

III vieta         50 m peteliške                        25.67             667 taškai

 

Vaikinų komandą est. 4 x 100 m laisvu stiliumi III vieta 3.35,62   665 taškai

Mantas Kaveckas             Vilius Buta

Edgaras Pudžmys             Vilius Srėbalius

2016-05-26-28

Kaunas

__________________________________________________________________

SVEIKINAME

 

sportininkus, įvykdžiusius kandidato į Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistrus normatyvą:

JULIŲ  LUKOŠIŲ ( tr. A.Cvetkov)    100 m BP– 0.51,09

DANĄ SIRVIDĄ ( tr. A.Cvetkov) 100 m BP – 0.51,10

 

Lietuvos su pelekais čempionato nugalėtojus bei prizininkus ir trenerius Felicitą Vaitkutę ir Aleksandrą Cvetkovą:

EGIDIJŲ LUNSKĮ

I vieta             100 m BP        0.46,36

I vieta             400 m BP        4.01,95

I vieta             200 m BP        1.43,74

II vieta            50 m BP          0.21,20

JEVGENIJĄ  PRONKUL

I vieta    100 m IM           0.42,39

I vieta    400 m BP          4.19,85

I vieta    200 m SF           1.42,02

II vieta     50 m nėrimas  0.19,38

KAROLĮ  DAUGĖLĄ

I vieta       400 m BP       3.50,36  -  LIETUVOS REKORDAS

I vieta       200 m SF       1.32,29

II vieta      100 m IM        0.40,29

III vieta      50 m BP        0.21,70

ALINĄ VENCKUTĘ

I vieta       100 m BP       0.53,89

I vieta       200 m BP       2.01,36

III vieta     400 m BP       4.26,48

KRISTINĄ  RONSKAJĄ

I vieta    100 m SF             0.48,76

I vieta      50 m nėrimas    0.19,35

III vieta    50 m  SF            0.20,76

III vieta  100 m IM              0.46,32

ALEKSANDRĄ  SABUROVĄ

III vieta          100 m IM      0.40,80

LAURĄ  VAREIKAITĘ

I vieta     400 m  IM        4.05,48

DANĄ  SIRVIDĄ

II vieta     200 m BP       1.55,89

JEVGENIJĄ  STANKEVIČIŪTĘ

II vieta      800 m SF      9.27,21

GABRIELĘ STEPANOVAITĘ

I vieta     400 m  SF       4.05,48

III vieta   100 m SF        0.49,28

JULIŲ  LUKOŠIŲ

III vieta      800 m SF     9.08,32

AUSTĖJĄ  STRAUKAITĘ

III vieta     200 m SF      2.00,08


Estafetėje  4 x 100 m SF

I merginų komandą   - I vieta    3.14,36

Laura  Vareikaitė, Kristina  Ronskaja, Gabrielė  Stepanovaitė,  Jevgenija  Pronkul

II merginų komandą  - III vieta   3.38,39

Ieva  Venckutė, Jevgenija  Stankevičiūtė, Austėja  Straukaitė, Justė  Naujokaitė

I vaikinų komandą - II vieta 3.03,70

Aleksandr  Saburov, Karolis  Daugėla, Artemij  Sansevič, Egidijus  Lunskis


Estafetėje  4 x 50 m BP

I merginų komandą - I vieta   1.40,64

Alina  Venckutė, Laura  Vareikaitė, Justė  Naujokaitė,  Jevgenija  Pronkul

I vaikinų komandą -  I vieta 1.27,51

Karolis  Daugėla, Danas Sirvidas, Egidijus  Lunskis, Daniel Ščiukin

 

2016 m. gegužės 6-8 d.

Elektrėnai

_________________________________________________________________________

SVEIKINAME

2016 m. BALTIJOS ŠALIŲ JAUNIŲ MAČO NUGALĖTOJUS IR PRIZININKUS BEI JŲ TRENERIUS

MANTĄ KAVECKĄ (Tr. M.Doviakovskij)

Pripažintas geriausiu jaunių mačo plaukiku

I vieta              50m laisvu stiliumi                 23.69   687 taškai

I vieta              100m laisvu stiliumi               53.30   681 taškas

I vieta              50m peteliške                        25.60   672 taškai

I vieta              100m peteliške                      59.51   586 taškai

I vieta              4 x 100m kompleksu

I vieta              4 x 100 laisvu stiliumi

 

EVITĄ VISMERYTĘ (tr. R.Kazakevičius)

III vieta            50 m peteliške                            30.22           528 taškai

II vieta             100 m peteliške                       1:09.55           512 taškų

II vieta             200 m peteliške                       2:50.86           362 taškai

 

2016 m. balandžio 22-23 d. Talinas

___________________________________________________________________

SVEIKINAME

"GINTARO" SPORTO CENTRO VAIKŲ I-ą KOMANDĄ IR TENERIUS,

2016 m. Lietuvos vaikų plaukimo pavasario pirmenybėse užėmusius III vietą

Prizininkai:

DANIIL PANCEREVAS (tr. J.Bogužienė)

II vieta               50 laisvu stiliumi                       27.19            413 taškai

III vieta dešimtuke tarp berniukų

I vieta               100 kompleksu                       1:09.39           390 taškai

III vieta              100 laisvu stiliumi                  1:02.20           377 taškai

I vieta                100 krūtine                            1:17.81           365 taškai

EVA ARMONAITYTĖ (tr. R.Kazakevičius)

III vieta              50 laisvu stiliumi             31.16           414 taškai

III vieta dešimtuke tarp mergaičių

II vieta               100 laisvu stiliumi         1:08.92           405 taškai

III vieta              200 laisvu stiliumi         2:33.86           378 taškai

GODA MAŽEIKAITĖ (V.Grigaitienė)

III vieta              100 kompleksu                       1:21.71           334 taškai

GABRIELĖ ŠEMETAITĖ (tr. N.Jurčiuk)

III vieta              200 nugara                              2:55.96           311 taškai

 

Estafetėse:

Berniukai 4x100 laisvu stiliumi II vieta  -  4:18.01

Jonas Jokšas                           Danielius Kvederis

Nojus Skirutis                         Daniil Pancerevas

Mergaitės 4x100 laisvu stiliumi III vieta -  4:54.31

Gabrielė Šemetaitė                 Viola Skirutytė

Meda Kalcaitė                         Eva Armonaitytė

Berniukai 4x100 kompleksu III vieta -   4:51.74

Danielius Kvederis                 Lukas Miliūnas

Daniil Pancerevas                   Jonas Jokšas


Klaipėda, 2016 m. balandžio 22-23 d.

________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________

 

DĖMESIO


Klaipėdos „Gintaro“ sporto centras nuo š.m. balandžio 1 d. iki liepos 15 d. darbo dienomis vykdo Klaipėdos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo programos priemonę „Užsiėmimai baseine“ šiems klaipėdiečiams:

-          senjorams,  turintiems pensijos gavimo pažymėjimą;

-          suaugusiems asmenims, turintiems neįgaliojo pažymėjimą su nustatytu darbingumo lygiu iki 40 procentų;

-          neįgaliųjų su psichine negalia žmonių grupėms (6 neįgalūs asmenys plaukimo grupėje ir privalo būti juos lydintis bei prižiūrintis asmuo).

Kiekvienam asmeniui darbo dienomis nuo 9.00 iki 11.00 val. skiriama po vieną akademinę valandą (45 min.) savaitėje, iš viso  po 8 užsiėmimus.

Suaugusiam žmogui 1 užsiėmimo kaina – 2,90 Eur, iš kurių 2 Eur apmokami iš Klaipėdos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos. Likusią kainos dalį (0,90 Eur) apmoka senjorai ar neįgalieji savo lėšomis į „Gintaro“ sporto centro kasą. Moksleiviams ir studentams, turintiems 18 metų ir daugiau bei esantiems su negalia, 1 užsiėmimo kaina – 2,32 Eur, iš kurių 2 Eur apmokami iš Klaipėdos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos, likusią kainos dalį (0,32 Eur) apmoka minėti asmenys savo lėšomis į „Gintaro“ sporto centro kasą.

 

_____________________________________________________________________________________________________

SVEIKINAME

GABRIELĘ  STEPANOVAITĘ - tr. F.Vaitkutė - įvykdžiusią  Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistro normatyvą

50 m nėrimas – 0.20,02

 

DEIMANTĘ  NAUJOKAITĘ  - tr. F.Vaitkutė - įvykdžiusią kandidato į Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistrus normatyvą 50 m BP – 0.25,12

 

Lietuvos jaunimo plaukimo su pelekais čempionato prizininkus, trenerius Felicitą Vaitkutę ir Aleksandrą Cvetkovą:

JEVGENIJĄ  PRONKUL

I vietą           100 m pl. su plaukmenimis   0. 45,60

I vietą           100 m pl. po vandeniu          0.43,70

I vietą           200 m pl. su plaukmenimis   1.44,58

KAROLĮ  DAUGĖLĄ

III vietą         50 m pl. su plaukmenimis                       0.18,73

II vietą          100 m pl. su plaukmenimis                     0.41,36

I vietą           200 m pl. su plaukmenimis                     1.34,61

I vietą           400 m pl. su plaukmenimis                     3.34,27

JUSTĘ  NAUJOKAITĘ

III vietą         100 m BP                           0.56,67

III vietą         400 m BP                           4.39,23

ALEKSANDRĄ SABUROVĄ

III vietą         100 m pl. po vandeniu       0.42,83

AUSTĖJĄ  STRAUKAITĘ

II vietą          400 m pl. su plaukmenimis  4.26,70

Estafetiniame plaukime 4 x 100 m  pl. su plaukmenimis:

I vietą 3.14,70 –  merginos: Gabrielė Stepanovaitė, Alika Ščerbina, Kristina Ronskaja, Jevgenija Pronkul.

III vietą 3.40,70  -  vaikinai: Danas Sirvidas, Daniel Ščiukin, Julius Lukošius, Grigorij Grinčenko.

 

Lietuvos jaunių plaukimo su pelekais čempionato prizininkus:

KRISTINĄ  RONSKAJĄ

II vietą     50 m pl. su plaukmenimis    0.21,42

III vietą  100 m pl. po vandeniu           0.47,92

II vietą   100 m pl. su plaukmenimis    0.50,70

JUSTINĄ  NAUJOKAITĘ

II vietą            100 m BP    0.56,67

II vietą            400 m BP    4.39,23

DEIMANTĘ  NAUJOKAITĘ

III vietą  50 m BP               0.25,12

DANIELĄ  ŠČIUKINĄ

III vietą    50 m BP             0.22,45

III vietą  100 m pl. po vandeniu     0.48,13

ARTIOMĄ  SANCEVIČ

II vietą          50 m pl. su plaukmenimis 0.20,00

II vietą          100 m pl. su plaukmenimis  0.47,48

ŽIEDĘ  BRUŽAITĘ

I vietą           200 m pl. su plaukmenimis  1.59,48

ALEKSANDRĄ ŠČERBINĄ

III vietą         200 m pl. su plaukmenimis  2.05,57

AUSTĖJĄ  STRAUKAITĘ

II vietą          400 m pl. su plaukmenimis  4.26,70

Estafetiniame plaukime 4 x 50 m  BP:

II vietą 1.40,32 –  merginos: Justė Naujokaitė, Kristina Ronskaja, Deimantė Naujokaitė, Austėja Straukaitė.

II vietą 1.37,32  -  vaikinai: Daniel Ščiukin, Grigorij Ščiukin, Gytis Budinas, Aleksandras Plotnikovas.

 

2016-04-09-10

Elektrėnai

___________________________________________________________________________________________________

 

SVEIKINAME


VILIŲ  BUTĄ  ir jo  trenerę Jandrą Bogužienę

tarptautinėse plaukimo varžybose "Banska Bystrica taurė 2016"  įvykdžiusį kandidato į Lietuvos plaukimo meistrus normatyvą

100 m nugara  - 1.01,00

 

2016-03-12

Banska Bystrica (Slovakija)

_____________________________________________________________________

SVEIKINAME

vaikų  I komandą ir trenerius, 2016 m. Lietuvos vaikų plaukimo žiemos pirmenybėse užėmusius   II vietą,

varžybų nugalėtojai ir prizininkai:

Daniil Pancerevas (tr. J.Bogužienė) geriausiųjų berniukų dešimtuke užėmė I vietą

I vieta                 50 m laisvu stiliumi        0:27.57         396 taškai

I vieta               100 m kompleksinis pl.    1:10.74         367 taškai

I vieta               100 m laisvu stiliumi        1:03.91         347 taškai

I vieta               100 m krūtine                    1:19.75         339 taškai

Aistė Slatkevičiūtė (tr. V.Grigaitienė) geriausiųjų mergaičių dešimtuke užėmė IV vietą

I vieta                 50 m peteliške                 0:34.81         343 taškai

II vieta                50 m laisvu stiliumi        0:33.20         342 taškai

I vieta                 50 m nugara                     0:37.79         313 taškų

I vieta               100 m nugara                     1:21.38         309 taškai

Aleksandra Valauskaitė (tr. A.Malinauskienė) geriausiųjų mergaičių dešimtuke užėmė II vietą

I vieta               50 m krūtine                      0:40.94         348 taškai

Jonas Jokšas (tr.R.Kazakevičius)  geriausiųjų berniukų dešimtuke užėmė VII vietą

II vieta              100 m nugara                     1:13.59         294 taškai

III vieta               50 m nugara                     0:35.47         245 taškai

Viola Skirutytė (tr. J.Bogužienė) geriausiųjų mergaičių dešimtuke užėmė V vietą

III vieta             50 m laisvu stiliumi           0:33.86        323 taškai

Danielius Kvederis (V.Grigaitienė) geriausiųjų berniukų dešimtuke užėmė VIII vietą

II vieta              50 m nugara                       0:33.81        283 taškai

Martin Tretjak (tr. A.Kovalenko)

III vieta             50 m peteliške                   0:34.86        244 taškai

 

Est. 4x50 m laisvu stiliumi I vietą 2:01.53   313 taškai užėmė berniukai:

Daniil Pancerevas              Martin Tretjak

Jonas Jokšas                     Danielius Kvederis

Est. 4x50 m kompleksiniu plaukimu I vietą 2:34.86   303 taškai užėmė mergaitės:

Aistė Slatkevičiūtė           Ugnė Venckutė

Aleksandra Valauskaitė  Viola Skirutytė

Est. 4x50 m kompleksiniu plaukimu I vietą 2:16.20   293 taškai užėmė berniukai:

Danielius Kvederis            Martin Tretjak

Daniil Pancerevas             Jonas Jokšas

Est. 4 x 50 m laisvu stiliumi  II vietą 2:15.98   332  taškai užėmė mergaitės:

Aistė Slatkevičiūtė           Ugnė Venckutė

Aleksandra Valauskaitė   Viola Skirutytė

Mišrioje est. 4 x 50 m laisvu stiliumi II vietą 2:05.37  285 taškai užėmė:

Daniil Pancerevas             Viola Skirutytė

Aistė Slatkevičiūtė           Jonas Jokšas

Mišrioje est. 4 x 50 m kompleksiniu plaukimu II vietą 2:21.08   264 taškai užėmė:

Danielius Kvederis            Daniil Pancerevas

Aleksandra Valauskaitė    Viola Skirutytė

 

2016-03-04-05

Utena

_______________________________________________________________________

SVEIKINAME

Pasaulio taurės II etapo plaukimo su pelekais varžybų prizininkes, jų trenerius Felicitą Vaitkutę ir Aleksandrą Cvetkovą

estafetiniame  plaukime   4 x 50 m  BF  -  III vietą - 1.38,35 užėmė merginos:

Laura Vareikaitė  Justė Naujokaitė

Alina Venckutė     Jevgenija Pronkul

 

2016-02-27

Eger

______________________________________________________________________

                                            SVEIKINAME

Gintaro“ sporto centro I jaunučių komandą Lietuvos jaunučių plaukimo pirmenybėse užėmusią IV vietą, varžybų nugalėtojus ir  prizininkus:

                       MANTĄ  KEDECKĄ    (tr. A.Kovalenko)

   I vieta      100 m krūtine     1.11,77   465 tšk.

  II vieta      200 m krūtine     2.44,13   395 tšk.

                                     varžybų geriausiųjų berniukų dešimtuke - VI vieta

                     

       LAURĄ  STRECKYTĘ    (tr. V.Grigaitienė)

  III vieta    100 m krūtine      1.22,37   433 tšk.

                                     varžybų geriausiųjų mergaičių dešimtuke - VIII vieta

 

III vietą užėmė est. 4 x 100 m l./st. – 4.46,25 mergaitės:

                              Eva Armonaitytė              Donata Župerkaitė

                              Gabrielė Šemetaitė          Laura Streckytė         

2016-02-19-20, Kaunas

______________________________________________________________________

                                                SVEIKINAME

Lietuvos plaukimo su pelekais žiemos čempionato prizininkus ir rekordininkus, trenerius Felicitą Vaitkutę ir Aleksandrą Cvetkovą:

                                   EGIDIJŲ  LUNSKĮ

I vietą     50 m BF                 0.20,39     LR rekordas

I vietą     200 m BF               1.40,42

I vietą     100 m BP               0.45,11     LR rekordas

I vietą     400 m pl. su pelekais 3.50,53

                                   JEVGENIJĄ  PRONKUL

               I vietas      50 m nėrimas       0.19,77

               I vietą     100 m SF                0.45,68

               I vietą       50 m SF                0.20,84

               I vietą     200 m SF                1.46,12

                                  KAROLĮ  DAUGĖLĄ

               I vietą     100 m SF               0.42,92

               II vietą    800 m SF               7.41,62

               II vietą    100 m BF               0.46,05

               I vietą     200 m SF               1.33,54

                                LAURĄ  VAREIKAITĘ

              II vietą    50 m BF                 0.24,32

              I vietą     200 m BF               1.58,32

              II vietą   100 m BF                0.53,67

              II vietą    200 m SF               2.00,48

                               ALEKSANDRĄ  SABUROVĄ

              II vietą    100 m SF               0.43,98

              II vietą      50 m SF               0.19,30

              I vietą     100 m IM                0.41,56 

                              KRISTINĄ  RONSKAJĄ

             III vietą   50 m nėrimas         0.21,26

             III vietą   50 m SF                 0.22,76

             III vietą   100 m IM                0.51,45

                            JEVGENIJĄ STANKEVIČIŪTĘ

            II vietą    800 m SF                9.45,02

                            GYTĮ  BUDINĄ

            III vietą   200 m BF                               1.58,40

                            DANIELĄ ŠČIUKINĄ

           III vietą   100 m BF                              0.51,10     

                           GABRIELĘ STEPANOVAITĘ

           I vietą     400 m pl. su pelekais             4.13,64

                          ŽIEDĘ BRUŽAITĘ

           III vietą   200 m SF                               2.03,40

 

                       Estafetiniame plaukime  4 x 100 m  SF:

I vietą - 3.19,50 – merginos: Kristina Ronskaja, Jevgeniją Pronkul, Gabrielė Stepanovaitė, Laura Vareikaitė.

III vietą – 3.47,87 merginos: Austėja Straukaitė, Ieva Venckutė, Justė Naujokaitė, Jevgenija Stankevičiūtė.

I vietą   2.56,28  - vaikinai: Aleksandr Saburov, Egidijus Lunskis, Daugėla Karolis.

                                        

                        Estafetiniame plaukime  4 x 50 m  BF:

I vietą 1.38,32 – LR rekordas - merginos:Laura Vareikaitė, Justė Naujokaitė, Jevgeniją Pronkul.

I vietą - 1.23,34 - LR rekordas vaikinai: Egidijus Lunskis, Aleksandr Saburov, Daugėla Karolis.

II vietą - 1.33,89 - vaikinai: Gytis Budinas, Daniel Ščiukin, Danas Sirvydas, Julius Lukošius.

 

Klaipėda, 2016-02-06-07

 ______________________________________________________________________

                                SVEIKINAME

      2016 m. Lietuvos jaunimo plaukimo pirmenybių nugalėtojus ir prizininkus bei jų trenerius:

                        Mantą Kavecką  (tr.M.Doviakovskij)               

I vieta              100 laisvu stiliumi         0.53,35           679 taškai

Varžybų geriausiųjų dešimtuke užėmė II vietą tarp vaikinų

I vieta              50 laisvu stiliumi         0.24,45           625 taškai

                         Rimą Bacevičių (tr.M.Doviakovskij)     

I vieta              1500 laisvu stiliumi         17.29,48          571 taškas

Estafetėje 4 x 100 m laisvu stiliumi II vietą - 3.42,20 (607 taškai) užėmė vaikinai:

                   Rimas Bacevičius             Vilius Buta

                   Edgaras Pudžmys            Mantas Kaveckas

 

       Lietuvos jaunių plaukimo pirmenybių nugalėtojus ir prizininkus bei jų trenerius:

                   Mantą Kavecką  (tr.M.Doviakovskij)               

I vieta              100 laisvu stiliumi         0.53,35           679 taškai

Varžybų geriausiųjų aštuntuke užėmė I vietą tarp vaikinų

I vieta              50 laisvu stiliumi         0.24,45           625 taškai

II vieta             100 peteleliške    1.00,97           545 taškai

                     Vilių Butą  (tr.J.Bogužienė)                

III vieta            100 laisvu stiliumi         0.55,64           599 taškai

Varžybų geriausiųjų aštuntuke užėmė V vietą tarp vaikinų

III vieta            50 laisvu stiliumi         0.25,61           544 taškai

                    Evitą Vismerytę  (tr.R.Kazakevičius)

I vieta              100 peteliške                     1.08,04           556 taškai

III vieta            100 laisvu stiliumi            1.02,74           571 taškas

III vieta            50 laisvu stiliumi            0.29,02           546 taškai

                   Pauliną Pekūnaitę  (tr.R.Kazakevičius)

I vieta              200 nugara                        2.34,60           516 taškų

III vieta            100 nugara                        1.11,12           545 taškai

                   Darją Kononovą  (tr. N. Gurkova, A. Zaicev)

II vieta             100 peteliške                     1.11,12           487 taškai

 

Alytus, 2016 m. vasario 5-6 d.

_______________________________________________________________________

 

                                 SVEIKINAME

        

               KRISTINĄ RONSKAJĄ  ir jos trenerę F.Vaitkutę

Pasaulio taurės etapo plaukimo su pelekais varžybose įvykdžiusią

Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistro normatyvą

                             50 m nėrimas - 0.19,56

 

2016-01-23

   Poznanė

 

_______________________________________________________________________

                                        SVEIKINAME

 Lietuvos plaukimo čempionato prizininkus ir jų  trenerius:

     ROBERTĄ KUZAITĘ (tr. M.Doviakovskij)

            II vietą     50 m l./st.        0.26,82     650 tšk. 

II vietą  est. 4 x 200 m l./st. – 8.01.68  užėmusius vaikinus:

                    Vilių Srėbalių           Haroldą Čijunską 

                    Rimą Bacevičių       Mantą Kavecką      

           

2015-12-17-19

Anykščiai

___________________________________________________________________

 

                                   SVEIKINAME

 

               Mantą Kavecką ir jo trenerį Mečislavą Doviakovskį

Nordic plaukimo čempionate pagerinus Lietuvos jaunuolių iki 17 metų rekordą

Lietuvos jaunimo rinktinės sudėtyje estafetiniame plaukime

                         4 x100 m l./st. - 3.25,57

 

2015 m. gruodžio 11-13 d.

 Bergenas (Norvegija)

_____________________________________________________________________

 

                                                 SVEIKINAME

Lietuvos jaunučių plaukimo su pelekais pirmenybių nugalėtojus ir prizininkus, jų trenerius F.Vaitkutę ir A.Cvetkovą: 

                   JUSTĘ  NAUJOKAITĘ              - dvi II ir III v. 

                   GABRIELĘ  STEPANOVAITĘ  - I ir tris II v.

                   KRISTINĄ RONSKAJĄ            - I, dvi II ir III v.

                   ARTEMIJŲ  SANCEVIČ           - tris II ir III v.

                   ARĄ  ŠNIAUKĄ                        - II v.

                   ALEKSANDRĄ PLOTNIKOVĄ- III v. 

Estafetėje 4 x 50 m plaukimas su pelekais:

 I vietą – 1.34,75  užėmė I komandos mergaitės:

                     Kristina Ronskaja          Gabrielė Stepanovaitė

                     Justė Naujokaitė         Austėja Straukaitė

III vietą – 1.47,30 užėmė II komandos  mergaitės:

                     Ieva Venckutė            Aleksandra Ščerbina

                     Gita Sirvydaitė          Deimantė Naujokaitė

II vietą – 1.45,46 užėmė I komandos berniukai:

                    Artemij Sancevič          Grigorij Grinčenko

                    Aras Šniaukas            Aleksandras Plotnikovas

2015-12-05-06

Klaipėda

__________________________________________________________________________________________________

         SVEIKINAME  I-ą KOMANDĄ IR TENERIUS,

2015 m. Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybėse užėmusius III vietą

Daniilą Pancerevą (tr.J.Bogužienė)                 

       II vieta  100 km omplesinis pl.   1.13,76     323 taškai

       II vieta  50 m laisvas stilius        0.28,88    345 taškai

Aistę Slatkevičiūtę (tr.V.Grigaitienė) 

        II vieta   50 m nugara    0.37,99   308 taškai

Evą Armonaitytę  (tr.R.Kazakevičius)

        III vieta   200  m laisvas stilius    2.38,86     339 taškai

Medą Kalcaitę (tr.R.Kazakevičius)        

        III vieta   100 m peteliške  1.28,30    236 taškai

Estafetėje 4 x 50  m laisvu stiliumi II vietą - 2.00,96  318 taškai užėmė:

         Daniil Pancerev           Edvinas Česnakas

        Jonas Jokšas                Ignas Skučas

 Estafetėje 4 x 50  m laisvu stiliumi III vietą   - 2.14,45  344 taškai  užėmė:

                   Goda Mažeikaitė           Gabrielė Šemetaitė

                   Aistė Slatkevičiūtė        Eva Armonaitytė

Estafetėje 4 x 50 m kompl. plaukime  III vietą - 5.01,96  453 taškai  užėmė: 

                 Aistė Slatkevičiūtė                  Meda Kalcaitė

                 Gabrielė Šemetaitė                 Eva Armonaitytė

 

Kaunas, 2015 m. lapkričio 27-28 d.

________________________________________________________________________

                   SVEIKINAME

 

            KRISTINĄ  RONSKAJĄ

                                         tr. Felicita Vaitkutė

įvykdžiusią kandidato į Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistrus normatyvą

  50 m nėrimas  -  0.21.39

 

Vilnius, 2015 m. lapkričio 21 d.

 

_________________________________________________________

                          SVEIKINAME

„Gintaro“ sporto centro I komandą Lietuvos Taurės plaukimo su pelekais varžybose užėmusią II vietą ir savo amžiaus grupių prizininkus :

A gr.      JEVGENIJĄ  PRONKUL    - keturios I v.

               KAROLĮ  DAUGĖLĄ          - dvi I ir dvi II v.

               DANĄ SIRVYDĄ                - II ir dvi III v.

               LAURĄ  VAREIKAITĘ       - dvi I, II ir III v.

               EGIDIJŲ  LUNSKĮ              - dvi I v.

               IEVĄ  VENCKUTĘ              - III v.

B gr.     ALEKSANDRĄ  SABUROVĄ   - keturios I v.

             ALIKĄ  ŠČERBINĄ                    -  III v.

             JEVGENIJĄ  STANKEVIČIŪTĘ - II v.

             DANIELĄ  ŠČIUKINĄ                 - dvi III v.

             ŽIEDĘ BRUŽAITĘ                       - III v.

C gr.    JUSTĘ  NAUJOKAITĘ                 - II ir dvi III v.

            GABRIELĘ  STEPANOVAITĘ     - I ir dvi III v.

            ARTEMIJŲ  SANCEVIČ               - dvi III v.

 

Vilnius, 2015 m. lapkričio 21-22 d.

_______________________________________________________________________

                   SVEIKINAME

2015 m. Lietuvos plaukimo federacijos taurės plaukimo varžybų

prizininkus bei jų trenerius:                  

Mantą Kavecką  (tr.M.Doviakovskij)               

      II vieta    50 m peteliške            0.25,38     633 taškai

      III vieta   50 m laisvu stiliumi     0.23,46     644 taškai                    

Rimą Bacevičių  (tr.M.Doviakovskij)     

      II vieta    1500 m laisvu stiliumi 17.09,89   562 taškai

Vitalijų Solovjovą (tr. M.Doviakovskij)

      II vieta    200  m peteliške          2.14,83    521 taškai

 

Estafetėje 4 x 50 m laisvu stiliumi  II vietą   1.36,54 (626 taškai) užėmė ir pagerino

                  Lietuvos jaunuolių iki 17 m. rekordą:

        Mantas Kaveckas 0.23.29              Rimas Bacevičius 0.24.79

        Vilius Buta   0.24.03                       Edgaras Pudžmys 0.24.43

              

Anykščiai, 2015 m. lapkričio 13-14 d.

______________________________________________________________________

            Programa ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2015

                               Klaipėdos “Gintaro” sporto centre

Klaipėdos “Gintaro” sporto centre jau ketvirtus metus vykdoma programa ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje - 2015“. Projektą koordinuoja ir administruoja Lietuvos plaukimo federacija, o finansuoja Kūno kultūros ir sporto departamentas prie LR Vyriausybės.

Plaukimo pratybos vykdomos bendradarbiaujant su mokyklomis kūno kultūros pamokų metu, Klaipėdos „Gintaro“ sporto centre programos dalyviams kvalifikuoti treneriai ne tik suteikia žinių apie saugų elgesį vandenyje bei prie vandens telkinių, bet ir moko įvairių pratimų, žaidimų vandenyje, saugių šuoliukų į vandenį.

Šiemet pirmą kartą vaikai turės galimybę plaukimo įgūdžius tobulinti ištisus metus. Projektas vykdomas 2015 m. rugsėjo 1 - gruodžio 30 d. (18 pamokų) ir planuojamas tęsti 2016 m. vasario-gegužės mėn. (14 pamokų). Programoje dalyvauja Klaipėdos miesto mokyklų 240 nemokančių plaukti II klasių mokinių.

Pabaigus programą kiekvieno mokinio pasiekimai bus įvertinti individualiai. Tikimės, jog individualus vaikų pasiekimų vertinimas mokantis plaukti bus aiški žinia tėveliams – ar jų vaikai pasiekė ugdymo tikslus, ar dar reikia skirti papildomai dėmesio pradinio plaukimo įgūdžių tobulinimui, o galbūt jie turi išskirtinių gabumų plaukimo sportui. Trenerių tikslas – per 18 užsiėmimų išmokyti įveikti 25 metrų nuotolį nugara arba krauliu be pagalbinių priemonių, po 32 užsiėmimų – 50 metrų keičiant būdą (25 m nugara ir 25 m krauliu).

Užsiėmimų metu taip pat siekiama skatinti mokinių fizinį aktyvumą, populiarinti plaukimą, o treneriai turi puikią galimybę pastebėti gabius plaukimui vaikus. Programos dėka miesto II klasių mokiniams sudaryta galimybė nemokamai mokytis plaukti, sportuoti įvairių sportinių gabumų vaikams, nesiekiant meistriškumo, vaikai mokomi turiningai leisti laisvalaikį.

______________________________________________________________________

                                 SVEIKINAME

 

Lietuvos plaukimo čempionato prizininkus ir jų trenerius:

MANTĄ KAVECKĄ  (tr. M.Doviakiovskij)

        II vietą   –   50 m laisvu stiliumi   0.24,06  656 tšk.

        III vietą – 100 m laisvu stiliumi   0.52.90    697 tšk.

pagerinusį du Lietuvos vaikinų iki 15 metų rekordus: 50 m l./st. preliminariuose plaukimuose 0.24,11,  finale - 0.24,06.

 

ROBERTĄ  KUZAITĘ (tr. M.Doviakiovskij)

       III vietą   –   50 m laisvu stiliumi   0.27,32    655 tšk. 

 

III vietą  est. 4 x 100 m l./st. – 3.37,24   užėmusius vaikinus:

      Mantą Kavecką               Edgarą Pudžmį

      Haroldą Čijunskaą          Vilių Srėbalių

 

2015-07-09-11

Kaunas

 

____________________________________________________________________

                 SVEIKINAME

 

JEVGENIJĄ PRONKUL   ir jos trenerius F.Vaitkutę ir A.Cvetkovą Pasaulio nėrimo čempionate užėmusią III vietą

 

2015-06-26-30

Peterburgas

 

__________________________________________________________________

                                SVEIKINAME

Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybių nugalėtojus ir prizininkus bei jų trenerius:

                     Aistę Slatkevičiūtę (tr. V. Grigaitienė) 

             I vieta    50 m nugara    0.39,20   281 taškas

                     Evą Armonaitytę (tr. R. Kazakevičius)               

             II vieta    50 m laisvu stiliumi     0.33,46     335 taškai

             II vieta    100 m laisvu stiliumi   1.13,80     330 taškų

                     Violą Skirutytę (tr. J. Bogužienė)

             III vieta    100 m nugara     1.31,10      222 taškai

 Estafetėje 4 x 50 m laisvu stiliumi  II vietą  2.03,96  (304 taškai) užėmė  berniukai:

                 Ignas Skučas                        Jonas Jokšas

                 Nojus Skirutis                      Daniil Pancerevas

 Estafetėje 4 x 50  m kompleksiniu plaukimu  III vietą  2.22,57  (283 taškai) užėmė berniukai:

                Nojus Skirutis                      Daniil Pancerevas

                Lukas Miliūnas                    Ignas Skučas 

Mišrioje estafetėje 4 x 50 m laisvu stiliumi  III vietą  2.08,56  ( 272 taškai) užėmė:

              Eva Armonaitytė                  Aistė Slatkevičiūtė

              Ignas Skučas                        Daniil Pancerevas

Mišrioje estafetėje 4 x 50 m kompleksiniu plaukimu  II vietą   2.28,96  (248 taškai) užėmė:

              Aistė Slatkevičiūtė              Daniil Pancerevas

              Lukas Miliūnas                    Eva Armonaitytė

 Estafetėje 4 x 50 lm aisvu stiliumi   III vietą   2.19,69  (335 taškai) užėmė mergaitės:

             Aistė Slatkevičiūtė                Meda Kalcaitė

             Gabrielė Šemetaitė               Eva Armonaitytė

 

Klaipėda, 2015 m. birželio 11-12 d.

______________________________________________________________________

                               SVEIKINAME

2015 m. Lietuvos jaunimo - jaunių plaukimo čempionato nugalėtojus ir prizininkus bei jų trenerius:

Jaunimo grupėje:

               Lauryną Lučką (tr.M.Doviakovskij)                  

                  III vieta  1500 l./st.            18.16,64        501

Jaunių grupėje:

              Mantą Kavecką   (tr.M.Doviakovskij)               

I vieta              100 m l./st.         0.53,24           684

Varžybų geriausiųjų dešmtuke užėmė I vietą tarp vaikinų

II vieta             50  m l./st.         0.24,25           641

II vieta             200 m l./st.         2.02,08           583

            Rimą Bacevičių  (tr.M.Doviakovskij)     

I vieta              1500 lm ./st.         17.44,99         547

II vieta             400 m l./st.         4.27,32           557

            Darją Kononovą  (tr. N. Gurkova, A. Zaicev)

III vieta            100 l./st.         1.05,32           506

            Pauliną Pekūnaitę(tr.R.Kazakevičius)

III vieta            100 nugara            1.13,91           486 taškai

III vieta            200 nugara            2.39,55           470 taškai

                  Estafetėse 4 x 100 laisvu stiliumi 

II vietą  3.51,34 (538 taškai) vaikinai:

                 Edgaras Pudžmys            Rimas Bacevičius

                 Ignas Marcinkevičius        Mantas Kaveckas 

III vietą   4.36,69 (448 taškai)  merginos:

                    Paulina Pekūnaitė                   Viktorija Stonkutė

                    Lukrecija Balsytė                   Darja Kononova

 

                   Estafetėje 4 x 100 m kompleksinis plaukimas

III vietą   5.12,72 (408 taškai) merginos:

                   Paulina Pekūnaitė                 Ema Uzdraitė

                  Darja Kononova                     Lukrecija Balsytė                  

 

Alytus, 2015 m. birželio 5-6 d.

_______________________________________________________________________

           Projektas,,Vaikų mokymas plaukti vasaros laikotarpiu

                            Klaipėdos “Gintaro” sporto centre

 

Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras kartu su Klaipėdos “Gintaro” sporto centru jau tretčius metus vykdo projektą miesto mokiniams ,,Vaikų mokymas plaukti vasaros laikotarpiu“. Projektas vykdomas dviem etapais:

              I etapas - 2015 m. birželio 1 - 15 d.

             II etapas – 2015 m. birželio 16 – liepos 2 d.

Kiekviename etape dalyvauja  po 192 nemokančius plaukti 1-8 klasių mokinius. Sudarytos 32 grupės. Iš viso programoje dalyvauja 384 jaunieji klaipėdiečiai. Kiekvienas mokinys turi galimybę mokytis plaukti 6 kartus po 1 akademinę val. pagal sudarytą grafiką.

Programos dalyviams kvalifikuoti treneriai ne tik suteikia žinių apie saugų elgesį vandenyje bei prie vandens telkinių, bet ir moko įvairių pratimų, žaidimų vandenyje, saugių šuoliukų į vandenį. Visiems dalyviams bus įteikti pažymėjimai.

Programos dėka miesto mokiniams sudaryta galimybė nemokamai mokytis plaukti, sportuoti įvairių sportinių gabumų vaikams, nesiekiant meistriškumo, vaikai mokomi turiningai leisti laisvalaikį.

Norinčių dalyvauti programoje yra labai daug, tačiau nėra galimybių visiems norintiems Klaipėdos mokiniams patekti į šią programą.

_____________________________________________________________________

                         SVEIKINAME

2015 m. Lietuvos jaunių  sporto žaidynių plaukimo varžybų prizininkus:

                  MANTĄ KAVECKĄ  (tr.M.Doviakovskij)

    II vieta       50 m laisvu stiliumi      0.24,50     621 taškai

    III vieta    100 lm aisvu stiliumi      0.54,28     645 taškai

                 RIMĄ BACEVIČIŲ (tr.M.Doviakovskij) 

    II vieta    1500 laisvu stiliumi       17.56,35     529 taškai

    III vieta     400 laisvu stiliumi         4.27,3       557 taškai

 

2015-05-29-30

        Alytus

______________________________________________________________________

   SVEIKINAME  KLAIPĖDOS JAUNUČIŲ  KOMANDĄ

2015 m. Lietuvos jaunučių plaukimo čempionate užėmusią II VIETĄ,

prizininkus ir jų trenerius:

EVITĄ VISMERYTĘ  (tr.R.Kazakevičius)

       I vieta    100  m laisvu stiliumi  1:03.01  564 taškai

                    varžybų geriausiųjų dešimtuke tarp mergaičių II vieta

       I vieta    50 m laisvu stiliumi    0:29.01  547 taškai

       I vieta    100 m peteliške         1:13.43  443 taškai

PAULINĄ PEKŪNAITĘ (tr.R.Kazakevičius)

       I vieta    200 m nugara        2:34.22    520 taškai

       II vieta   100 m nugara        1:12.30    519 taškai

       III vieta  200 m kompleksu  2:47.58    426 taškai

DARJĄ KONONOVĄ (tr. N.Gurkova, A.Zaicev)

    I vieta        200 m laisvu stiliumi    2:22.23     501 taškai

    II vieta       50 m laisvu stiliumi     0:29.55     517 taškai

    III vieta      400 m laisvu stiliumi   5:10.60     456 taškai

    III vieta      100 m laisvu stiliumi   1:05.81     495 taškai

VALENTINĄ POCEVIČIŲ (tr.A.Kovalenko)

             II vieta    50 m laisvu stiliumi     0:27.51    439 taškai

MANTĄ KEDECKĄ (tr.A.Kovalenko)

             II vieta   100 m krūtine       1:17.09    436 taškai

Estafetėje 4 x 100 m kombinuotai I vietą 4.59,15 (466 taškai) užėmė mergaitės:

       Paulina Pekūnaitė          Evita Vismerytė

       Neda Narmontaitė          Darja Kononova

Estafetėje 4 x 100 laisvu stiliumi  I vietą 4.30,49 (479 taškai) užėmė mergaitės:

       Darja Kononova            Paulina Pekūnaitė

       Lukrecija Balsytė          Evita Vismerytė 

 

Alytus, 2015-05-14-15

_______________________________________________________________________

                   SVEIKINAME

 

Lietuvos plaukimo su pelekais čempionate įvykdžiusius kandidato į Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistrus normatyvą:

DANIELĄ  ŠČIUKINĄ (tr. A.Cvetkov)  50 m BP - 0.22,00

GABRIELĘ STEPANOVAITĘ (tr. F.Vaitkutė)  50 m nėrimas - 0.20,52

 Lietuvos plaukimo su pelekais čempionato nugalėtojus bei prizininkus, trenerius Felicitą Vaitkutę ir Aleksandrą Cvetkovą:

        JEVGENIJĄ  PRONKUL

II vietą          50 m plaukimas su plaukmenimis     0.20,42                        

II vietą          50 m nėrimas                                    0.18.67                     

I vietą           100 m povandeninis plaukimas        0.41,48         

II vietą          100 m plaukimas su plaukmenimis   0.44,95                        

        ALEKSANDRĄ SABUROVĄ

II vietą          50 m plaukimas su plaukmenimis    0.18,42                     

II vietą          50 m nėrimas                                   0.16.51                     

        ALINĄ VENCKUTĘ

II vietą          100 m BP                                    0.54,02                       

III vietą         50 m BP                                      0.24.54                       

II vietą          200 m BP                                    2.00,92                       

II vietą          800 m plaukimas su plaukmenimis      9.24,07                     

       KAROLĮ  DAUGĖLĄ

I vietą           100 m BF                                     0.46,51                     

II vietą          200 m pl. su plaukmenimis          1.33,33                     

I vietą           400 m pl. su plaukmenimis          3.36,48                       

I vietą           200 m BF                                     1.42,98                     

       EGIDIJŲ  LUNSKĮ

II vietą          100 m BP                    0,47,48                     

II vietą          50 m BP                      0.21.76                       

II vietą          200 m BP                    1.47,39                             

       DARIŲ  LAURECKĮ

II vietą          100 m povandeninis pl.      0.42,11         

I vietą           50 m BP                             0.20.98                       

       ALIKĄ ŠČERBINĄ

II vietą          200 m pl. su plaukmenimis   1.52,64                        

       DANIELĄ ŠČIUKINĄ

III vietą         50 m BP         0.22.00                       

       LAURĄ  VAREIKAITĘ

I vietą           400 m povandeninis pl.  4.22,09         

III vietą         200 m BP                       2.01,98                     

       AGNĘ ALEKSIŪNAITĘ

I vietą           400 m plaukimas su plaukmenimis      4.25,10                        

III vietą         800 m plaukimas su plaukmenimis      9.34,70                     

       JEVGENIJĄ STANKEVIČIŪTĘ

III vietą         400 m plaukimas su plaukmenimis      4.36,73                        

 

Estafetiniame plaukime  4 x 50 m  BF:

 I vietą 1.39,18 –  merginos:                   

                Jevgenija Pronkul                Agnė Aleksiūnaitė

                 Laura Vareikaitė                   Alina Venckutė

I vietą   1.28,70  -  vaikinai:                   

                 Darius Laureckis                  Daniel Ščiukin

                 Karolis Daugėla                    Egidijus Lunskis                                 

 

Estafetiniame plaukime  4 x 100 m  pl. su plaukmenimis:

I vietą 3.16,10 –  merginos:                   

           Jevgenija Pronkul                Agnė Aleksiūnaitė

           Laura Vareikaitė                   Alika Ščerbina

II vietą   2.53,57  -  vaikinai:

           Darius Laureckis                  Aleksandr Saburov

           Karolis Daugėla                    Egidijus Lunskis

 

Elektrėnai

2015-05-09-10

______________________________________________________________________

 

                                     SVEIKINAME

 

Pasaulio Taurės etapo plaukimo su pelekais varžybų prizininkus ir jų trenerius F.Vaitkutę ir A.Cvetkovą

                JEVGENIJĄ  PRONKUL 

          III vieta     50 m nėrimas  -  0.19,02

 

                  KAROLĮ  DAUGĖLĄ

          III vieta   200 m BF  - 1.42,24

 

2015-04-25-26

Leipcigas

_________________________________________________________________

                   SVEIKINAME

Lietuvos  vaikų plaukimo pirmenybių prizininkę 

     LAURĄ  STRECKYTĘ  (tr. V.Grigaitienė)

               III vieta   200 m krūtine  3.14,81  (329 tšk.)

Varžybų geriausiųjų plaukikių dešimtuke užėmė VII vietą .

 

2015-04-17-18, Klaipėda

_______________________________________________________________

                                  SVEIKINAME

Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybių prizininką

       MANTĄ  KEDECKĄ   (tr. A.Kovalenko)

                  I vieta    100 m krūtine  1.14,78   (411 tšk.)  

                  III vieta  200 m krūtine  2.51,61   (347 tšk.)

Varžybų geriausiųjų plaukikų dešimtuke užėmė II vietą.

 

2015-04-17-18, Klaipėda

_________________________________________________________________

                              SVEIKINAME

 

                 VILIŲ SRĖBALIŲ  (tr. M.Doviakovskij)

tarptautinėse plaukimo varžybose "Dzūkijos taurė 2015" įvykdžiusį kandidato į Lietuvos plaukimo sporto meistrus normatyvą

                       100 m l./st. - 0.55,23

 

2015-03-27-28

Alytus

 

_____________________________________________________________________

                                        SVEIKINAME

 

                MANTĄ  KAVECKĄ   (tr. M.Doviakovskij)

Tarptautinėse plaukimo varžybose "Dzūkijos taurė 2015" pagerinusį Lietuvos jaunuolių iki 15 m. rekordą

                                          50 m l./st. - 0.24,35

 

2015-03-27-28

Alytus

 

___________________________________________________________________

                                  SVEIKINAME

  

          HAROLDĄ ČIJUNSKĄ   (tr. N.Gurkova)

Lietuvos žiemos plaukimo pirmenybėse įvykdžiusį kandidato į Lietuvos plaukimo sporto meistrus normatyvą

                                100 m l./st. - 0.55.22

 

2015-03-19-21

Alytus

_______________________________________________________________________

                                    SVEIKINAME

 2015 m. Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybių prizininkus bei jų trenerius

 

MANTĄ KAVECKĄ   (tr.M.Doviakovskij)

            III vieta                        50 petel.             0.26,12           633 taškai 

              pagerino Lietuvos jaunuolių  iki 15 m. rekordą 

ROBERTĄ KUZAITĘ   (tr.M.Doviakovskij)

            III vieta                        50 l./st.             0.27,37           651 taškas

RIMĄ BACEVIČIŲ   (tr.M.Doviakovskij)

            III vieta                        1500 l./st.             17.36,36         560 taškų

VITALIJŲ SOLOVJOVĄ   (tr.M.Doviakovskij)

           III vieta                        200 petel.             2.16,63           543 taškai

 

Merginų komandą, iškovojusią   II vietą  estaf. 4 x 200 l./st.  - 9.40,29 (504 taškai)

                   Robertą Kuzaitę            Emiliją Ežerskytę

                   Evitą Vismerytę             Darją Kononovą

 

2015 m. kovo 19-21 d. Alytus

________________________________________________________________

                        SVEIKINAME

Lietuvos jaunių plaukimo pirmenybėse klaipėdiečių jaunių komandą užėmusią III vietą

Nugalėtojai ir prizininkai:

EDGARAS PUDŽMYS (tr. N.Gurkova, A.Zaicev)

I vieta           50 m l./st.     0.24.65          610 taškų  -  įvykdė EJOF “B” lygio normatyvą

I vieta           100 m petel. 1,00,98          545 taškai

Varžybų geriausiųjų  plaukikų dešimtuke užėmuė 7-tą vietą

MANTAS KAVECKAS (tr. M.Doviakovskij)

II vieta          100 m l./st.   0.55.28          611 taškų  - įvykdė kandidato į plaukimo sporto meistrus normatyvą

II vieta          200 m l./st.   2.04.84          545 taškai

III vieta         50 m l./st.     0.24.95          588 taškai

Varžybų geriausiųjų  plaukikų dešimtuke užėmėmė 5-tą vietą

RIMAS BACEVIČIUS (tr.M.Doviakovskij)

I vieta           400 m l./st.   4.27.73          555 taškai

II vieta          1500 m l./st. 18.03.11        520 taškų

EVITA VISMERYTĖ (tr. R.Kazakevičius)

II vieta          50 m l./st.     0.29.14          540 taškų

II vieta          100 m l./st.   1.03.79          543 taškai

II vieta          100 m petel. 1.10.02          511 taškų

Varžybų geriausiųjų  plaukikių dešimtuke užėmė 5-tą vietą

DARJA KONONOVA (tr. N.Gurkova, A.Zaicev)

III vieta         50 m l./st.     0.29.51          519 taškų

Varžybų geriausiųjų  plaukikių dešimtuke užėmė 9-tą vietą

PAULINA PEKŪNAITĖ (tr. R.Kazakevičius)

III vieta         100 m nug.   1.13.09          502 taškai

III vieta         200 m nug.   2.39.55          470 taškų

III vieta         200 m kompl. 2.45.60        442 taškai

 

Estafetėje 4 x 100 m l./st.  I vietą 4.25,47  (507 taškai) iškovojo merginos:

                              Darja Kononova           Tatjana Petinova

                              Paulina Pekūnaitė        Evita Vismerytė

Estafetėje 4 x 50 m kombinuotai  II vieta  5.01,96 (453 taškai) - merginos:

                              Paulina Pekūnaitė         Ema Uzdraitė                     

                              Evita Vismerytė             Darja Kononova

Estafetė 4 x 100 l./st. III vieta 3.50,26 (546 taškai) - vaikinai:

                               Edgaras Pudžmys        Rimas Bacevičius

                               Roman Nazimov           Mantas Kaveckas

 

Nuotraukoje: P.Pekūnaitė, D.Kononova, E.Pudžmys, E.Vismerytė,  M.Kaveckas, T.Petinova, R.Bacevičius, E.Uzdraitė

 

2015-03-13-14,  Alytus

________________________________________________________________________

                   2015 m. Lietuvos vaikų plaukimo pavasario pirmenybės

 

Eva  Armonaitytė    (tr. R.Kazakevičius)

                I vieta              50 m l./st.     0.34,71          300 taškų

                I vieta             100 m l./st.    1.17,91          280 taškų

               varžybų geriausiųjų dešimtuke užėmė II vietą

Danil  Pancerev     (tr. J.Bogužienė)

               III vieta         50 m l./st.     0.29,95          311 taškų

               varžybų geriausiųjų dešimtuke užėmė III vietą

Nojus  Skirutis  (tr. J.Bogužienė)

III vieta         50 m nugara 0.35,38          260 taškų

Estafetė 4 x 50 m laisvu stiliumi

II vieta         2.25,35  (297 taškai)  mergaitės:

                       Gabrielė Šemetaitė  0.36,29                  Meda Kalcaitė  

                       Viola Skirutytė                                       Eva Armonaitytė

II vieta         2.06,12  (288 taškai)  berniukai:

                       Ignas Skučas  0.31.41                             Edvinas Česnakas

                      Jonas Jokšas                                           Danil Pancerev

Estafetė 4 x 50 m kombinuotai

II vieta         2.24,76 (270 taškų)  berniukai:

               Nojus Skirutis  0.36,86                           Danil Pancerev 

               Lukas Miliūnas                                       Ignas Skučas

Estafetė mišri 4 x 50 m laisvu stiliumi

III vieta        2.14,41 (238 taškai) 

             Gabrielė Šemetaitė                                Eva Armonaitytė

             Ignas Skučas                                           Danil Pancerev

 

2015 m. kovo 7-8 d. Utena

 _________________________________________________________________

                                 SVEIKINAME

JUSTĘ NAUJOKAITĘ   ir jos  trenerę  FELICITĄ VAITKUTĘ

Pasaulio Taurės etapo plaukimo su pelekais varžybose įvykdžiusią kandidato į Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistrus normatyvą

                             100 m BP - 0.57,34

2015 m. vasario 28- kovo 1 d.

Eger (Vengrija)

 

________________________________________________________________________

                                          SVEIKINAME

JAUNUČIŲ KOMANDĄ 2015 m. Lietuvos jaunučių plaukimo žiemos pirmenybėse užėmusią II VIETĄ,  jų trenerius, nugalėtojus bei prizininkus:

Evitą Vismerytę    (tr. R.Kazakevičius)

I vieta             50  m l./st.          28.33          552 taškai

I vieta             50 m petel.        30.45          513 taškai

II vieta           100 m l./st.       1:03.52         517 taškai

III vieta          200 m l./st.       2:20.11         499 taškai

Pauliną Pekūnaitę  (tr. R.Kazakevičius)

I vieta          200 m nug.        2:28.75        525 taškai

II vieta         100 m nug.        1:08.70         519 taškai

II vieta         200 m kompl.    2:42.27         437 taškai

Darją Kononovą (tr. N.Gurkova,A.Zaicev)

II vieta         50 m l./st.         29.18             505 taškai

II vieta        200 m l./st.     2:19.98         500 taškai

Tatjaną Petinovą  (tr.N.Gurkova,A.Zaicev)

II vieta        100 m petel.   1:16.80         368 taškai

II vieta        50 m petel.        32.99         403 taškai

Mantą Kedecką  (tr.A.Kovalenko)

II vieta        100 m krūt.       1:15.93         392 taškai

Valentiną Pocevičių  (tr.A.Kovalenko)

III vieta       50 m  l./st.         27.52           401 taškai

Merginų komandas:

I vietą  estaf. 4x100 m kombinuotai   - 4:53.45

                        Paulina Pekūnaitė             Neda Narmontaitė

                        Evita Vismerytė                Darja Kononova

I vietą estaf. 4x100 l./st.   (4:24.53)

                        Darja Kononova                Tatjana Petinova

                       Paulina Pekūnaitė             Evita Vismerytė

 

2015 m. vasario 6-7 d. Kaunas

______________________________________________________________________

 

                      SVEIKINAME

Lietuvos plaukimo su pelekais žiemos čempionato prizininkus ir rekordininką, trenerius Felicitą Vaitkutę ir Aleksandrą Cvetkovą:

JEVGENIJĄ  PRONKUL

I vietą           50 m nėrimas                     0.19,66  

I vietą           200 m BP                           1.55,60

I vietą           100 m pl. po vandeniu       0.44,00

I vietą           400 m pl. su plaukmenimis 3.57,98 

 

KAROLĮ  DAUGĖLĄ

I vietą           200 m BP      1.40,39      -      LR    R E K O R D A S

II vietą          800 m pl. su plaukmenimis 8.16,10

II vietą          50 m pl. su plaukmenimis   0.19,09

I vietą           200 m pl. su plaukmenimis 1.31,48

DARIŲ  LAURECKĮ

III vietą         50 m nėrimas                     0.18,07

I vietą           50 m BP                             0.21,03

III vietą         100 m pl. po vandeniu       0.43,84

II vietą          100 m BP                           0.46,39

ALEKSANDRĄ  SABUROVĄ

I vietą           50 m nėrimas                     0.17,86

I vietą           100 m pl. po vandeniu       0.40,65 

EGIDIJŲ  LUNSKĮ

II vietą          50 m BP                             0.21,42

II vietą          200 m BP                           1.43,91         

I vietą           100 m BP                           0.45,57

AGNĘ  ALEKSIŪNAITĘ

III vietą         800 m pl. su plaukmenimis9.33,04

II vietą          100 m pl. po vandeniu       0.49,66

III vietą         400 m pl. su plaukmenimis4.28,20

ALINĄ  VENCKUTĘ

III vietą         50 m BP        0.24,47

II vietą          200 m BP      1.59,03

II vietą          100 m BP      0.53,81

ALIKĄ  ŠČERBINĄ

II vietą          50 m nėrimas                     0.21,09

III vietą         50 m pl. su plaukmenimis 0.22,25

III vietą         100 m pl. po vandeniu       0.50,10

II vietą          400 m pl. su plaukmenimis4.08,56

LAURĄ  VAREIKAITĘ

II vietą          100 m pl. su plaukmenimis0.52,11

II vietą          200 m pl. su plaukmenimis1.57,76

GABRIELĘ  STEPANOVAITĘ

III vietą         200 m pl. su plaukmenimis2.10,95

 

Estafetiniame plaukime  4 x 50 m  pl. su plaukmenimis:

I vietą 1.28,95 –  merginos:      Jevgenija Pronkul               Agnė Aleksiūnaitė

                                                  Alika Ščerbina                     Laura Vareikaitė 

I vietą   1.17,13  -  vaikinai:                   Daugėla Karolis                Egidijus Lunskis

                                                              Darius Laureckis              Aleksandr Saburov

Estafetiniame plaukime  4 x 50 m BP:

I vietą 1.38,89 - merginos:       Alina Venckutė                 Agnė Aleksiūnaitė

                                                 Laura Vareikaitė              Jevgenija Pronkul                     

 

I vietą 1.25,13 - vaikinai:         Egidijus Lunskis                Aleksandr Saburov

                                                Darius Laureckis              Daugėla Karolis

 

                                          2015-02-07-08

                                              Klaipėda

____________________________________________________________________

 

                                    SVEIKINAME

          2014 METŲ  KLAIPĖDOS  “GINTARO”  SPORTO  CENTRO GERIAUSIŲ PLAUKIKŲ DEŠIMTUKĄ IR ŠALIES VARŽYBŲ PRIZININKUS 

 

1. (641 tšk.) ROBERTA KUZAITĖ 1996 m.g. (tr. M.Doviakovskij) – kandidatė į Lietuvos plaukimo sporto meistrus.

            Baltijos šalių čempionatas -  III vieta

            Lietuvos plaukimo federacijos taurės plaukimo varž. - III v. est.

           Atviras Lietuvos plaukimo čempionatas 25 m baseine – III v. est. 

2. (592 tšk.) EDGARAS PUDŽMYS - 1999 m.g. (tr. N.Gurkova) pagerino Lietuvos vaikinų iki 15 m. rekordą. Kandidatas į plaukimo sporto meistrus.

            Lietuvos jaunių plaukimo pirmenybės – III v.

            Lietuvos jaunučių žaidynių plaukimo varžybos – II, III vietos, II, III v. est.

            Lietuvos jaunių čempionatas - I v., dvi III v. est.

3. (586 tšk.)  AURIMAS RAZIA  1995 m.g. (M.Doviakovskij).

4. (583 tšk.) HAROLDAS ČIJUNSKAS  1995 M.G. (tr. N.Gurkova).

5. (569 tšk.) MANTAS KAVECKAS  2000 m.g. (M.Doviakovskij). pagerino Lietuvos jaunuolių iki 15 m. rekordą

          Lietuvos jaunučių plaukimo pirmenybės - dvi I, II ir III ir II, III v. estaf. pripažintas geriausiu varžybų sportininku berniukų tarpe.

          Lietuvos jaunučių čempionatas - dvi I ir dvi II v. ir dvi III v. est.

          Lietuvos jaunučių žaidynių plaukimo varžybos - II, III v. est.

6. (569 tšk.) VILIUS SRĖBALIUS1993 m.g. (tr. M.Doviakovskij).

7. (565 tšk.) VITALIJ SOLOVJOV 1994 m.g. (tr. M.Doviakovskij)

        Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos - III v.

8. (554 tšk.) MATAS TAMULIONIS  1998 m.g. (tr. N.Gurkova, A.Zaicev)

          Lietuvos jaunių čempionatas - dvi III v. est.

          Lietuvos jaunučių žaidynių plaukimo varžybos – III ir II, III v. est.

9. (541 tšk.) EMILIJA EŽERSKYTĖ – 1998 m.g. (tr. M.Doviakovskij)

         Lietuvos plaukimo federacijos taurės plaukimo varž. - III v. est.

        Atviras Lietuvos plaukimo čempionatas 25 m baseine – III v. est.

         Lietuvos  jaunimo čempionatas - II v.

10. (534 tšk.) RIMAS BACEVIČIUS – 1999 m.g. (tr. M.Doviakovskij)

         Lietuvos jaunučių žaidynių plaukimo varžybos – dvi II, III v. ir II v. est.

         Lietuvos jaunių čempionatas - I ir III v. ir III v. est. 

                             --------------

EVITA VISMERYTĖ –2002 m.g.(tr. R.Kazakevičius)

       Atviras Lietuvos plaukimo čempionatas 25 m baseine – III v. est.

       Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos – III vieta est.

       Lietuvos jaunių čempionatas – dvi III vietos, III vieta est.

       Lietuvos jaunučių žaidynių plaukimo čempionatas – III vieta

       Lietuvos jaunučių čempionatas – dvi III vietos

       Lietuvos jaunučių pirmenybės – dvi II vietos

       Lietuvos vaikų pirmenybės – I, II vietos, I, II vietos est.

GERDA URBONAITĖ – 1999 m.g.(tr. M.Doviakovskij)

       Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos – III vieta est.

       Atviras Lietuvos plaukimo čempionatas 25 m baseine – III v. est.

AUSTĖJA DENISOVAITĖ – 1999 m.g. (tr. N.Bogužienė)

      Lietuvos jaunimo čempionatas – III vieta

PAULINA PEKŪNAITĖ – 2002 m.g. (tr. R.Kazakevičius)

        Lietuvos jaunių čempionatas - III v. est.

        Lietuvos jaunučių čempionatas – II, III vietos

        Lietuvos jaunučių pirmenybės – dvi II vietos

        Lietuvos vaikų pirmenybės – I, II vietos, I, II vietos est. 

LAURYNAS LUČKA – 1998 m.g.  (tr.M.Doviakovskij)

       Lietuvos jaunių čempionatas – II vieta, dvi III vietos est.

       Lietuvos jaunučių žaidynių plaukimo čempionatas – III vieta ir III vieta est.

VILIUS BUTA – 2000 m.g. (tr.J.Bogužienė)

     Lietuvos jaunių čempionatas – III vieta est.

     Lietuvos jaunučių čempionatas – II, III vietos ir dvi III vietos est.

     Lietuvos jaunučių pirmenybės– dvi II, III vietos, II, III vietos est.  

DARJA KONONOVA – 2002 m.g. (tr. A.Zaicev)

     Lietuvos jaunių čempionatas – III vietos est.

     Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės – II vieta est. 

EMA UZDRAITĖ – 2001 m.g.(tr. J.Kiškytė)

    Lietuvos jaunių čempionatas – III vieta  est.

MICHAIL GALUŠKO – 2000 m.g. (tr.N.Jurčiuk)

    Lietuvos jaunučių čempionatas – dvi III vietos est.

    Lietuvos jaunučių pirmenybės – II, III vietos est.

VALENTIN POCEVIČIUS – 2001 m.g. (tr. A.Kovalenko)                                 

    Lietuvos jaunučių pirmenybės– II vieta est.

   ARTŪRAS RAUDYS – 2000 m.g. (tr. N.Gurkova, A.Zaicev)

    Lietuvos jaunučių čempionatas– III vieta est.

LIUDVIKAS GRIGORJEVAS – 2000 m.g. (tr.J.Kiškytė)

    Lietuvos jaunučių pirmenybės– III vieta est.

SAULĖ MINKEVIČIŪTĖ-  2003 m.g. (tr.V.Grigaitienė)

       Lietuvos vaikų pavasario pirmenybės – I, dvi II ir III vietos, I, III vietos est., pripažinta geriausia  varžybų plaukike

       Lietuvos vaikų vasaros pirmenybės – I, dvi II ir III vietos, dvi I vietos est., varžybų geriausiųjų mergaičių dešimtuke - II vieta

       Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės – dvi I, dvi II vietos, I, III vietos est. varžybų geriausiųjų mergaičių dešimtuke - II vieta.

MANTAS KEDECKAS – 2002 m.g.(tr. A.Kovalenko)

      Lietuvos vaikų pavasario pirmenybės – I, II vietos

      Lietuvos vaikų vasaros pirmenybės – II vieta

      Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės – dvi II ir III vieta, varžybų geriausiųjų berniukų dešimtuke - IV vietas

GABIJA TOLIUŠYTĖ – 2003 m.g.(tr.V.Grigaitienė)

      Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės – I, III vietos est.

      Lietuvos vaikų pavasario pirmenybės – II vieta est.

      Lietuvos vaikų vasaros pirmenybės – dvi I vietos est.

      Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės –III vieta est.

LAURA STRECKYTĖ – 2003 m.g.  (tr.V.Grigaitienė)

     Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės – II, III vietos, I, III vietos est.

     Lietuvos vaikų vasaros pirmenybės – II, dvi III vietos, I vieta  est.

     Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės – dvi III vietos, II vieta est., varžybų geriausiųjų mergaičių dešimtuke - VIII vieta.

DONATA ŽUPERKAITĖ – 2003 m.g. (tr.V.Grigaitienė)

      Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės – I vieta, I, III vietos est.,

      Lietuvos vaikų vasaros pirmenybės – I vieta, dvi I vietos est.,

      Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės –II vieta est.

VILIUS ŠIOŽINYS – 2001 m.g.(tr.A.Kovalenko)

     Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės – III vieta

LUKRECIJA BALSYTĖ – 2002 m.g. (tr.R.Kazakevičius)

     Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės –  I vieta est.

MANTĖ PRYŠMANTAITĖ – 2003 m.g.(tr.V.Grigaitienė)

    Lietuvos vaikų vasaros pirmenybės – I vieta  est.

NEDA NARMONTAITĖ – 2002 m.g.(tr. J.Bogužienė)

    Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės – II vieta est.

AUGUSTĖ PETRAUSKAITĖ – 2003 m.g. (tr.A.Malinauskienė)

     Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės – III vieta est.

EVA ARMONAITYTĖ – 2004 m.g.(R.Kazakevičius)

     Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės – III vieta est.

________________________________________________________________________

                                      SVEIKINAME

 

tarptautinių ir šalies plaukimo su pelekais varžybų prizininkus,  jų trenerius Felicitą Vaitkutę, Aleksandrą Cvetkovą ir  2014 metų geriausiųjų plaukimo su pelekais sportininkų dešimtuką:

  1. Pronkul Jevgenija                 
  2. Lunskis Egidijus                   
  3. Laureckis Darius
  4. Daugėla Karolis                    
  5. Vareikaitė Laura                   
  6. Venckutė Alina                     
  7. Aleksiūnaitė Agnė                
  8. Saburov Aleksandr               
  9. Bogužaitė Saulė                    

10.  Ščerbina Alika

 

______________________________________________________________________

                      SVEIKINAME

MANTĄ KAVECKĄ   ir jo trenerį M.Doviakovskį

atvirame Lietuvos plaukimo čempionate 25 m baseine

pagerinus Lietuvos jaunuolių iki 15 m. rekordą

                          (50 m l./st. - 0.24,28)

Bei merginų komandą, iškovojusią III vietą estaf. 4 x 200 m laisvu stiliumi

                   Robertą Kuzaitę                 Gerdą Urbonaitę

                   Evitą Vismerytę                  Emiliją Ežerskytę

                             

                          Anykščiai,  2014 m. gruodžio 18-20 d.

 

____________________________________________________________________

                                         SVEIKINAME

 

            EDGARĄ PUDŽMĮ  ir jo trenerę N.Gurkovą

įvykdžius kandidato į plaukimo sporto meistrus normatyvą

(50 peteliške 0.26,09)

                Maribor,  2014 m. gruodžio 13-14 d.

 

________________________________________________________________________

 

                                            SVEIKINAME

                    Lietuvos jaunučių plaukimo su pelekais pirmenybių prizininkus:

GABRIELĘ  STEPANOVAITĘ    (tr. F.Vaitkutė)

II vieta          50 m plaukimas su pelekais       0.26,41

III vieta        200 m plaukimas su pelekais      2.12,36

III vieta        100 m plaukimas su pelekais      0.59,34

JUSTINĄ  NAUJOKAITĘ   (tr. F.Vaitkutė)

III vieta        50 m BP        0.26,32

III vieta        100 m BP      0.59,03

II vieta          400 m plaukimas su pelekais     4.58,23

DANIELĄ  ŠČIUKINĄ        (tr. A.Cvetkov)

II vieta          50 m BP       0.23,50

III vieta        200 m BP      2.11,97

III vieta        400 m plaukimas su pelekais      4.47,26

ARTEMIJŲ  SANCEVIČ   (tr. F.Vaitkutė)

III vieta        200 m plaukimas su pelekais      2.16,49

III vieta        100 m plaukimas su pelekais      0.57,57

IEVĄ  VENCKUTĘ             (tr. F.Vaitkutė)

III vieta        400 m plaukimas su pelekais      5.10,95

 

II vietą est. 4 x 50 m pl. su pelekais – 1.49,78 užėmė mergaitės:

Gabrielė  Stepanovaitė    Urtė  Lisaitė

Justė  Naujokaitė             Gabrielė  Staponaitė

 

III vietą est. 4 x 50 m pl. su pelekais – 1.48,23 užėmė berniukai:

Daniel  Ščiukin                 Grigorij  Grinčenko

Gytis  Budinas                  Artemij  Sancevič

 

                                         2014-12-06-07

                                              Klaipėda

___________________________________________________________________

 

                                           SVEIKINAME

 

Gintaro“ sporto centro I vaikų komandą Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybėse užėmusią III vietą, varžybų nugalėtojus ir  prizininkus:

SAULĘ  MINKEVIČIŪTĘ   (tr. V.Grigaitienė)

I vieta           50 m peteliške                 0.35,17     333

II vieta          50 m l. stiliumi                  0.31,11    416

I vieta          100 m kompleksinis pl.    1.18.44     392

II vieta          50 m krūtine                     0.40.79    351

varžybų geriausiųjų mergaičių dešimtuke - II vieta

LAURĄ  STRECKYTĘ    (tr. V.Grigaitienė)

III vieta        100 m krūtine              1.32,48            306

III vieta        50 m krūtine                0.41,80            327

varžybų geriausiųjų mergaičių dešimtuke - VIII vieta

MANTĄ  KEDECKĄ    (tr. A.Kovalenko)

 II vieta          100 m krūtine                  1.17,70       366

 III vieta        100 m kompleksinis pl.     1.16,33      293

 II vieta          50 m krūtine                     0.35,56      358

varžybų geriausiųjų berniukų dešimtuke - IV vieta

 

II vietą užėmė est. 4 x 100 m kompleksu – 5.45,94 mergaitės:

Gabija Toliušytė         Donata Župerkaitė

Laura Streckytė          Saulė Minkevičiūtė

 

III vietą užėmė est. 4 x 100 m l. stiliumi – 5.11,09  mergaitės:

Augustė Petrauskaitė     GabijaToliušytė

Eva Armonaitytė            Saulė Minkevičiūtė

 

2014-12-05-06

Kaunas

_______________________________________________________________________

                     SVEIKINAME

DARIŲ LAURECKĮ  pagerinusį LR rekordą 50 m BF 0.20,68

KAROLĮ DAUGĖLĄ pagerinusį LR rekordą Lietuvos rinktinės sudėtyje est. 4x100 m pl. su pelekais 2.42,70

Lietuvos mokinių plaukimo su pelekais pirmenybių prizininkus ir jų trenerius Felicitą Vaitkutę ir Aleksandrą Cvetkovą:

B gr.              KAROLĮ DAUGĖLĄ

                      I vieta 100 m BF - 0.46,90

                      I vieta 50 m BF - 0.21,73

                      I vieta 200 m BF - 1.52,67

                      I vieta 200 m - 1.31,63

JEVGENIJĄ STANKEVIČIŪTĘ

                      III vieta 50 m nėrimas - 0.22,04

                      JULIŲ LUKOŠIŲ

                      III vieta 50 m nėrimas - 0.27,22

C gr.              JUSTĘ NAUJOKAITĘ

                      III vieta 100 m BF - 1.02,50

                      III vieta 200 m BF - 2.26,87

                      GYTĮ BUDINĄ

                      II vieta 100 m BF - 0.59,06

                      III vieta 50 m BF - 0.25,67

                      II vieta 200 m BF - 2.15,26

                      ARTEMIJŲ SANCEVIČIŲ

                      I vieta 200 m - 2.29,12

D gr.             GABRIELĘ STEPANOVAITĘ

                      III vieta 25 m nėrimas - 0.11,57

                      II vieta 200 m - 2.14,51

                      II vieta 50 m - 0.27,36

                      GABRIELĘ STAPONAITĘ

                      I vieta 100 m BF - 1.08,58

                      I vieta 200 m BF - 2.14,51

                      IEVĄ VENCKUTĘ

                      II vieta 100 m BF - 1.13,64                    

                      III vieta 200 m - 2.30,42

                      DEIMANTĘ NAUJOKAITĘ

                      III vieta 100 m BF - 1.13,68

                      II vieta 50 m BF - 0.30,30

E gr.              LIEPĄ MAŽEIKAITĘ

                      III vieta  25 m nėrimas - 0.13,87

                      III vieta 100 m BF - 1.16,98

                      II vieta 200 m - 2.47,13

                      ARNĄ ŠNIAUKĄ

                      II vieta  25 m nėrimas - 0.13,23

                      II vieta 100 m BF - 1.20,64

                      AUSTĖJĄ STRAUKAITĘ

                      I vieta 100 m BF - 1.10,69

                      I vieta 200 m - 2.30,68

 

                                         2014-11-22

                                             Vilnius

______________________________________________________________________

                            Programa ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2014

                                                   Klaipėdos “Gintaro” sporto centre

 

Lietuvos plaukimo federacija vykdo projektą šalies mokiniams ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje - 2014“. Projektą finansuoja Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos vyriausybės ir Lietuvos mokinių neformalaus švietimo centras. Projekto partneriai – Klaipėdos miesto savivaldybė, BĮ Klaipėdos Gintaro” sporto centras. Lietuvos plaukimo federacija yra šio projekto koordinatorius ir administratorius.

Klaipėdos “Gintaro” sporto centras vykdomame projekte dalyvauja jau trečius metus.  Projektas vykdomas 2014 m. rugsėjo 8 - gruodžio 19 d. Programoje dalyvauja Klaipėdos miesto bei rajono mokyklų 120 nemokančių plaukti I-IV klasių mokinių. Per 18 plaukimo užsiėmimų sudaryta galimybė įgauti plaukimo ir saugaus elgesio vandenyje įgūdžius.

Programos dalyviams kvalifikuoti treneriai ne tik suteikia žinių apie saugų elgesį vandenyje bei prie vandens telkinių, bet ir moko įvairių pratimų, žaidimų vandenyje, saugių šuoliukų į vandenį. Plaukimo užsiėmimų metu įgytų plaukimo įgūdžių patikrinimas vyks kontroliniu testu. Visiems dalyviams bus įteikti LPF sertifikatai, kuriuose bus pažymėtas pasiekimų lygmuo. Trenerių tikslas – išmokyti įveikti 25 metrų nuotolį be pagalbinių priemonių. 

Užsiėmimų metu taip pat siekiama skatinti mokinių fizinį aktyvumą, populiarinti plaukimą, o treneriai turi puikią galimybę pastebėti gabius plaukimui vaikus. Programos dėka miesto mokiniams sudaryta galimybė nemokamai mokytis plaukti, sportuoti įvairių sportinių gabumų vaikams, nesiekiant meistriškumo, vaikai mokomi turiningai leisti laisvalaikį.

Norinčių dalyvauti programoje yra labai daug, tačiau dėl baseino užimtumo nėra galimybių visiems norintiems Klaipėdos mokiniams patekti į šią programą. Tikimės ir ateityje dalyvauti tokiose programose.

_____________________________________________________________________

 

                                                DĖMESIO

naujų mokinių į pradinio rengimo grupes registracija baigta. 

__________________________________________________________________________________________________

                                Programa ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 

         Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras kartu su Klaipėdos “Gintaro” sporto centru jau antri metai vykdo projektą miesto mokiniams ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Projektas vykdomas trimis etapais:

                    I etapas - 2014 m. birželio 16-26 d.

                    II etapas – 2014 m. birželio 30-liepos 5 d.

                    III etapas – rugsėjo mėn.

        I etape dalyvavo 192 nemokantys plaukti 1-8 klasių mokiniai. Iš viso buvo sudaryta 16 grupių. Kiekvienas mokinys turėjo galimybę mokytis plaukti 6 dienas po 1 akademinę val. pagal  grafiką.

        Programos dalyviams kvalifikuoti treneriai ne tik suteikė žinių apie saugų elgesį vandenyje bei prie vandens telkinių, bet ir mokė įvairių pratimų, žaidimų vandenyje, saugių šuoliukų į vandenį. Visiems dalyviams buvo įteikti pažymėjimai. 

Programos dėka miesto mokiniams sudaryta galimybė nemokamai mokytis plaukti, sportuoti įvairių sportinių gabumų vaikams, nesiekiant meistriškumo, vaikai mokomi turiningai leisti laisvalaikį.

Norinčių dalyvauti programoje yra labai daug, tačiau nėra galimybių visiems norintiems Klaipėdos mokiniams patekti į šią programą.

 

_____________________________________________________________________

                                       SVEIKINAME 

Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybių nugalėtojus ir  prizininkus:

 

SAULĘ  MINKEVIČIŪTĘ   (tr. V.Grigaitienė) -  varžybų tarp geriausiųjų mergaičių  iškovojusią  II vietą

       II vieta          50 m l. stiliumi     0.31,81            390 

       I vieta           50 m krūtine        0.42.34            314

       III vieta        100 krūtine           1.35,09            286

       II vieta          50 m peteliške     0.37,51            274

                         

LAURĄ  STRECKYTĘ    (tr. V.Grigaitienė)

      III vieta        100 m  kompleksu    1.29,99            264

      III vieta        50 m krūtine              0.43,59            288

      II vieta         100 m krūtine            1.34,55            291

DONATĄ  ŽUPERKAITĘ    (tr. V.Grigaitienė)

       I vieta        100 m peteliške         1.32,47            210 

MANTĄ  KEDECKĄ    (tr. A.Kovalenko)

       II vieta            100 m krūtine       1.24,41            285

 

I vietą užėmė est. 4 x 50 m kompleksu - 2.35,98  mergaitės:

         Donata Župerkaitė         GabijaToliušytė

        Laura Streckytė              Saulė Minkevičiūtė

 

I vietą užėmė est. 4 x 50 m l. stiliumi – 2.21,60  mergaitės:

       Donata Župerkaitė         GabijaToliušytė

       Mantė Pryšmantaitė       Saulė Minkevičiūtė

 

2014-06-12-13

Klaipėda

 

________________________________________________________________________

                                   SVEIKINAME

Lietuvos jaunių-jaunimo plaukimo čempionato nugalėtojus ir prizininkus:

Rimą Bacevičių   (tr. M. Doviakovskij)

      I vieta      1500 m l./st.      17.57,85 (527 tšk.)  

      III vieta       400  m l./st.      4.31,23 (534 tšk.) 

Edgarą Pudžmį (tr. N.Gurkova)

      I vieta          50 m l./st.        0.24,94 (589 tšk.) 

Emiliją Ežerskytę (tr. M.Doviakovskij)

      II vieta       400 m l./st.       4.57,53 (519 tšk.)

Lauryną Lučką (tr. M. Doviakovskij)

      II vieta     1500 m l./st.    18.10,55 (509 tšk.)  

Evitą Vismerytę (R. Kazakevičius)

  III vieta         50 lm ./st.         0.29,45 (523 tšk.)

  III vieta         200 m l./st.       2.29,42 (432 tšk.)

Denisovaitę Austėją (tr. J.Bogužienė)

  III vieta         100 m krūt.       1.25,36 (430 tšk.)

 

Merginų jaunių komandą: 

III vieta     estaf. 4 x 100m  kombinuotai   5,13,37

      Paulina Pekūnaitė            Evita Vismerytė

      Ema Uzdraitė                     Darja Kononova

 

Vaikinų jaunių komandas: 

III vieta   estaf. 4 x 100 m l./st.  3,50,83

       Edgaras Pudžmys         Rimas Bacevičius

       Matas Tamulionis          Laurynas Lučka

 

III vieta   estaf. 4 x 100 kombinuotai     4,22,80

      Vilius Buta                      Matas Tamulionis

      Laurynas Lučka              Edgaras Pudžmys

 

2014 -06-06-07 

        Alytus

 

________________________________________________________________________

                                                       SVEIKINAME

Lietuvos jaunučių sporto žaidynių plaukimo varžybų "Gintaro“ sporto centro plaukikus, užėmusius komandinę III vietą. Nugalėtojais ir prizininkais tapo:

Edgaras Pudžmys (tr. N.Gurkova)

  I vieta      100 petel.     1.01,65 (527 tšk.)

II vieta       100 l./st.        0.55,86 (592 tšk.)

III vieta         50 l./st.       0.25,74 (536 tšk.)

 

Rimas Bacevičius (tr. M. Doviakovskij)

II vieta          400 l./st.        4.32,82 (524 tšk.)

 II vieta       1500 l./st.      18.08,37 (512 tšk.)  

III vieta         200 l./st.        2.08,84 (496 tšk.)

 

Evita Vismerytė (R. Kazakevičius)

III vieta         50 l./st.          0.29,48 (521 tšk.)

 

Matas Tamulionis (tr. N. Gurkova)

III vieta         100 petel.      1.02,95 (495 tšk.)

 

Laurynas Lučka (tr. M. Doviakovskij)

III vieta         1500 l./st.      18.30,00 (483 tšk.)

 

Vaikinų komandos:

II vieta          estaf. 4 x 100 l./st. - 3.51,40

Edgaras Pudžmys (0.56,92)

Matas Tamulionis

Rimas Bacevičius

Mantas Kaveckas

  

III vieta         estaf. 4 x 100 kombinuotai - 4.22,03

Matas Tamulionis (1.06,93)

Laurynas Lučka

Edgaras Pudžmys

Mantas Kaveckas

 

_________________________________________________________________________________________________________

                              SVEIKINAME

Pasaulio taurės VI etapo plaukimo su pelekais varžybų prizininkus ir jų trenerius F.Vaitkutę ir A.Cvetkovą

                             JEVGENIJĄ PRONKUL

                I vieta    100 m pl. su pelekais  0.44,46   pagerino Lietuvos suaugusių ir jaunių rekordus

               II vieta    50 m nėrimas  0.18,50

               II vieta  100 m pov. plaukimas  0.41,39 

                             KAROLĮ  DAUGĖLĄ

              III vieta 50 m BP  0.21,21

        

2014-05-24-25                  

Gliwice (Lenkija)

_____________________________________________________________________

 

                                                SVEIKINAME

 

   AGNĘ  ALEKSIŪNAITĘ  (tr. F.Vaitkutė-A.Cvetkov ) įvykdžius Lietuvos povandeninio   plaukimo sporto meistro normatyvą  

                       50 m nėrimas  -  0.19,64 

 

   ALIKĄ  ŠČERBINĄ (tr. F.Vaitkutė)   įvykdžius Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistro normatyvą

                      50 m nėrimas  -  0.20,20

 

_____________________________________________________________________________________________________

                                                 SVEIKINAME 

Lietuvos vaikų (M 2002-2004 m.g., B – 2001-2003 m.g.) plaukimo pirmenybių  prizininkus:

EVITĄ  VISMERYTĘ    (tr. R.Kazakevičius)

           II vieta          100 m  peteliške            1.18,01          351

            I vieta            50 m peteliške             0.32,42          425

PAULINĄ  PEKŪNAITĘ    (tr. R.Kazakevičius)

           II vieta            200 m nugara              2.38,74         432 

            I vieta           100 m nugara               1.13.18          429

VILIŲ  ŠIOŽINĮ    (tr. A.Kovalenko)

          III vieta          50 m peteliške               0.32,70          296 

II vietą užėmė est. 4 x 100 m kompleksu - 5.20,60  mergaitės:

                 Paulina Pekūnaitė          Evita Vismerytė

                 Neda Narmontaitė          Darja Kononova

I vietą užėmė est. 4 x 100 m l. stiliumi - 4.42,76  mergaitės:

                 Darja Kononova         Paulina Pekūnaitė

                 Lukrecija Balsytė       Evita Vismerytė

 

                                                     2014-04-11-12

                                                          Utena

 

______________________________________________________________________

                                  SVEIKINAME

Lietuvos jaunių plaukimo su pelekais pirmenybių prizininkus ir trenerius Felicitą Vaitkutę ir Aleksandrą Cvetkovą: 

JEVGENIJĄ  PRONKUL

I vieta    50 m BP                 0.24,80

I vieta  100 m pov. plaukimas  0.42,04

I vieta    50 m nėrimas    0.18,26 – LR suaugusiųjų ir jaunių rekordas

I vieta  100 m pl. su pel. 0.44,95  - LR suaugusiųjų ir jaunių rekordas

KAROLĮ  DAUGĖLĄ

I vieta           50 m BP                             0.21,26

I vieta           200 m pl. su pelekais         1.35,48

II vieta          100 m pov. pl.                    0.45,64

I vieta           400 m pl. su pelekais         3.37,36 

ALEKSANDRĄ  SABUROVĄ

II vieta          50 m pl. su pelekais           0.18,82

I vieta           100 m pov. pl.                    0.40,51

II vieta          50 m nėrimas                     0.17,20  įvykdė Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistro normatyvą

ALIKĄ  ŠČERBINĄ

III vieta         100 m pov. pl.                    0.49,67

III vieta         400 m pl. su pel.                4.20,92

DANIELĄ  ŠČIUKINĄ

III vieta         100 m BP                           0.54,92

III vieta         200 m BP                           2.08,07

II vietą  estafetėje  4 x 50 m (1.36,77) užėmė merginos:  Gabrielė  Stepanovaitė, Alika  Ščerbina, Jevgenija  Stankevičiūtė, Jevgenija  Pronkul

II vietą estafetėje  4 x 50 m (1.30,02) užėmė vaikinai:  Artemij  Sansevič, Aleksandr  Saburov,  Karolis  Daugėla,  Danas  Sirvydas

 

2014-03-29

Elektrėnai

 

___________________________________________________________________________

                                                  SVEIKINAME

Lietuvos jaunimo plaukimo su pelekais pirmenybių prizininkus ir trenerius Felicitą Vaitkutę ir Aleksandrą Cvetkovą:

JEVGENIJĄ  PRONKUL

I vieta   50 m BP   0.24,80

I vieta 100 m pov. plaukimas     0.42,04

I vieta  50 m nėrimas    0.18,26 – LR suaugusiųjų ir jaunių rekordas

I vieta100 m pl. su pel.      0.44,95  - LR suaugusiųjų ir jaunių rekordas 

EGIDIJŲ  LUNSKĮ

                      I vieta             50 m BP      0.20,89

                      I vieta           100 m BP      0.46,64

                      I vieta           200 m BP      1.43,32

KAROLĮ  DAUGĖLĄ

                      II vieta            50 m BP                           0.21,26

                      I vieta           200 m pl. su pelekais         1.35,48

                      II vieta          100 m pov. pl.                    0.45,64

                      I vieta           400 m pl. su pelekais

ALEKSANDRĄ  SABUROVĄ

II vieta 50 m pl. su pelekais   0.18,82

I vieta           100 m pov. pl.  0.40,51

II vieta          50 m nėrimas   0.17,20 - įvykdė Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistro normatyvą

LAURĄ  VAREIKAITĘ

                      III vieta         100 m BP      0.56,86

ALIKĄ  ŠČERBINĄ

III vieta         100 m pov. pl.                    0.49,67

III vieta         400 m pl. su pel.                4.20,92

I vietą estafetėje  4 x 100 m (3.17,89)  užėmė merginos:  Laura  Vareikaitė, Jevgenija  Pronkul, Alika  Ščerbina, Agnė  Aleksiūnaitė

II vietą estafetėje  4 x 100 m (2.54,76)  užėmė vaikinai:    Egidijus  Lunskis, Daniel  Ščiukin, Karolis  Daugėla, Aleksandr  Saburov                     

 

2014-03-29

Elektrėnai

 

_______________________________________________________________________

Sveikiname  Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybių prizininkus:

SAULĘ  MINKEVIČIŪTĘ (tr. V.Grigaitienė)

                                           I vieta      50 m l. stiliumi    0.32,86        354               

                                           II vieta   100 m kompleksu  1.23,78       327

                                           II vieta   100 m krūtine        1.35,26        285

                                           III vieta    50 m peteliške     0.39,71        231

             Pripažinta  geriausia  varžybų  plaukike

DONATĄ  ŽUPERKAITĘ (tr. V.Grigaitienė)

                                           I vieta           100 m peteliške 1.36,04   188

LAURĄ  STRECKYTĘ (tr. V.Grigaitienė)

                                           II vieta           50 m krūtine  0.43,67      286

                                           III vieta        100 m krūtine  1.38,62      256

MANTĄ  KEDECKĄ (tr. A.Kovalenko)

                                           I vieta            50 m krūtine  0.38,16      289

                                          II vieta          100 m krūtine  1.25,61      274

I vietą est. 4 x 50 m kombinuotai ir  III vietą est. 4 x 50 m l./st. užėmė mergaitės:

                           Gabija Toliušytė   Donata Župerkaitė  

                           Laura Streckytė    Saulė Minkevičiūtė

 

2014-03-21-22

Šiauliai

 

___________________________________________________________________________

          SVEIKINAME

ROBERTĄ  KUZAITĘ  ( tr. M.Doviakovskij)

Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvusią Baltijos šalių plaukimo čempionate ir užėmusią

         III vietą   50 m l. stiliumi    0.27,70

 

 

 

__________________________________________________________________________

                                      SVEIKINAME

                     ALIKĄ  ŠČERBINĄ    (tr. F.Vaitkutė)

Pasaulio taurės  I etapo plaukimo su pelekais varžybose (Vengrijoje) įvykdžiusią kandidato į Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistrus normatyvą

                                            50 m nėrimas   0.20,52

 

 

______________________________________________________________________

                                    SVEIKINAME

                   JEVGENIJĄ  PRONKUL   (tr. F.Vaitkutė)

Pasaulio taurės I etapo plaukimo su pelekais varžybose (Vengrijoje) užėmusią

                       III vietą   50 m nėrimas    0.18,68

 

________________________________________________________________________

        SVEIKINAME

    EGIDIJŲ  LUNSKĮ   (tr. F.Vaitkutė - A.Cvetkov)

Pasaulio taurės I etapo plaukimo su pelekais varžybose (Vengrijoje) pagerinusį Lietuvos rekordą   200 m BP  -  1.42,77

 

__________________________________________________________________________

 

                                               SVEIKINAME

„Gintaro“ sporto centro I komandą Lietuvos Taurės plaukimo su pelekais varžybose užėmusią I vietą ir savo amžiaus grupių prizininkus :

               A gr.

EGIDIJŲ  LUNSKĮ  - tris I ir II v. ir  pagerinusį du LR rekordus 100 m BP – 0.45,44

                                                                                                        200 m BP – 1.43,68

DARIŲ LAURECKĮ   - keturias I v.

LAURĄ  VAREIKAITĘ    - dvi I ir III v.

AGNĘ  ALEKSIŪNAITĘ   - dvi II ir dvi III v.

ALINĄ  VENCKUTĘ   - dvi II ir dvi III v.

              B gr.

JEVGENIJĄ  PRONKUL   - tris I ir II v.

KAROLĮ  DAUGĖLĄ     -  keturias I v.

ALEKSANDRĄ  SABUROVĄ    - I ir dvi II v.

ALIKĄ  ŠČERBINĄ     -  dvi II ir III v.

JEVGENIJĄ  STANKEVIČIŪTĘ - II ir III v.

ERIKĄ  MAKUROVAITĘ    - III v.

JULIŲ  LUKOŠIŲ    - dvi III v.

ŽYGIMANTĄ  ŽELVĮ     - III v.

              C gr.

JUSTĘ  NAUJOKAITĘ    - dvi II ir dvi III v.

GABRIELĘ  STEPANOVAITĘ    - II v.

URTĘ  LISAITĘ      - II ir III v.

DANIELĄ  ŠČIUKINĄ       - II ir III v.

NIKITĄ  KRIVOŠEINĄ     - II ir dvi III v.

ARTEMIJŲ  SANCEVIČ   - II v.

VYTAUTĄ  BAUBLĮ      - II v.

SIMONĄ  EIČINĄ      - II v.

 

Estafetėje  4 x 100 m I vietas užėmė:

  I  komandos merginos  (3.26,34):   Jevgenija  Pronkul

                                                             Agnė Aleksiūnaitė

                                                             Alika Ščerbina

                                                             Laura Vareikaitė

                                                 

  I komandos  vaikinai  (2.54,76):     Egidijus Lunskis

                                                           Darius Laureckis       

                                                           Karolis Daugėla

                                                          Aleksandr Saburov         

2014-02-08-09

Klaipėda

_________________________________________________________________________

 

                               SVEIKINAME

Lietuvos jaunių plaukimo pirmenybių prizininką

EDGARĄ  PUDŽMĮ   (tr. N.Gurkova)

             III vietą      100 m peteliške       1.03,96      472 tšk.     

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________________________________________________

                        

                                     SVEIKINAME

Lietuvos  jaunučių  plaukimo  pirmenybių  prizininkus:

MANTĄ  KAVECKĄ (tr. M.Doviakovskij) - išrinktas geriausiu varžybų sportininku tarp berniukų

                              I vieta           200 m l. stiliumi             2.10,60          440 tšk..                   

                              I vieta             50 m l. stiliumi             0.25,11          528

                              III vieta           50 m peteliške            0.29,17           417

                              II vieta          100 m l.stiliumi              0.57,39          480

EVITĄ VISMERYTĘ (tr. R.Kazakevičius)

                                II vieta          100 m peteliške         1.13,85          414                     

                                II vieta            50 m peteliške         0.32,07          439

PAULINĄ PEKŪNAITĘ  (tr. R.Kazakevičius)

                                II vieta          200 m nugara            2.43,18          397                     

                                II vieta          100 m nugara           1.16,02          383

VILIŲ  BUTĄ   (tr. J.Bogužienė)

                               III vieta        200 m l. stiliumui          2.12,96        417

                               II vieta          100 m nugara             1.06.70        395

                               II vieta         200 m kompleksu        2.27,86        407

 

II vietą estafetėje 4x100 m l. stiliumi  4.07.77  užėmė berniukai:

                         Mantas Kaveckas            Valentin Pocevičius

                         Michail Galuško               Vilius Buta

III vietą estafetėje 4x100 m komb.  4.43.50  užėmė berniukai:

                      Vilius Buta                             Mantas Kaveckas

                      Liudvikas Grigorjevas          Michail Galuško

 

2014-01-31 - 02 01

Kaunas

______________________________________________________________________

           "Gintaro" sporto centras su  Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuru š.m. spalio  26 - gruodžio 8 dienomis savaitgaliais vykdė programą  "Sveikatingumo mėnesiai" - fizinis aktyvumas baseine šeimoms. Projekte dalyvavo 216 įvairaus amžiaus Klaipėdos miesto gyventojų. Buvo sudaryta 18 grupių po 12 žmonių. Kiekvienas programos dalyvis turėjo galimybę  6 kartus po 1 akademinę valandą pagal sudarytą grafiką lankytis plaukimo  baseine, praleisti laisvalaikį kartu su šeima, stiprinti sveikatą.

_______________________________________________________________

                     SVEIKINAME

Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybių  prizininkus:

EVITĄ  VISMERYTĘ    (tr. R.Kazakevičius)

                  II vieta          200 m  l. stiliumi       2.32,48          387

                  II vieta            50 m l. stiliumi        0.30,86          427

                  II vieta          100 m l. stiliumi        1.07,91          423

                  II vieta          100 m kompleksu     1.18,07          404

PAULINĄ  PEKŪNAITĘ    (tr. R.Kazakevičius)

                  III vieta           50 m nugara 0.35,50          379

                  I vieta           100 m nugara 1.15.91          385

II vietas užėmė

                 est. 4 x 100 m kompleksu mergaitės:   

Paulina Pekūnaitė      Tatjana Petinova

Viltė Juozakaitė          Evita Vismerytė

                est. 4 x 100 m l. stiliumi mergaitės: 

Paulina Pekūnaitė      Tatjana Petinova

Lukrecija Balsytė       Evita Vismerytė

 

                             2013-12-06-07

                                   Kaunas

______________________________________________________________________

                                    SVEIKINAME

Lietuvos jaunučių plaukimo su pelekais pirmenybių nugalėtojus ir prizininkus bei jų trenerius Felicitą Vaitkutę ir Aleksandrą Cvetkovą: 

SAULĘ  BOGUŽAITĘ          I vietą         25 m nėrimas            0.10.35                     

                                            III vietą        50 m BP                    0.27,09

                                            III vietą        50 m pl. su pelekais  0.25,92

RAPOLĄ STRIKAUSKĄ           III vietą           50 m BP      0.24,93   

                                                   III vietą         100 m BP      0.58,56

ALIKĄ  ŠČERBINĄ           I vietą            50 m nėrimas                  0.24.72

                                          II vietą            50 m pl. su pelekais        0.25,04

                                          II vietą          100 m pl. su pelekais        0.56,31

                                           I vietą          200 m pl. su pelekais        2.10,92

ALEKSANDRĄ  SABUROVĄ                   I vietą             50 m nėrimas                   0.17,87

                                                                 I vietą             50 m pl. su pelekais         0.18,81

                                                                 I vietą           100 m pl. su pelekais         0.43,25

                                                                 I vietą           200 m pl. su pelekais         1.41,09

JEVGENIJĄ  STANKEVIČIŪTĘ      II vietą            50 m nėrimas      0.31,51                     

ŽYGIMANTĄ  ŽELVĮ                      III vietą            50 m nėrimas      0.27.81                     

DANIELĄ  ŠČIUKINĄ                           II vietą            50 m BP     0.24,75

                                                              II vietą          100 m BP     0.57,72

                                                              II vietą          200 m BP     2.17,74

KRISTINĄ  RONSKAJĄ               II vietą          200 m BP        2.29,48

GRETĄ  LAVRENTJEVAITĘ       III vietą         200 m BP        2.29,87

JULIŲ LUKOŠIŲ                          III vietą         200 m BP        2.17,93

 

I vietas est. 4 x 50 m pl. su pelekais:

     1.46.32  - mergaites :                             1.34.36 -  vaikinus :

     Saulę Bogužaitę                                    Aleksandrą Saburovą

    Aliką Ščerbiną                                       Julių Lukošių

    Kristiną Ronskają                                 Danielą Ščiukiną

                                                                   Rapolą Strikauską 

III vietą est. 4 x 50 m pl. su pelekais (2.10,25) mergaites:

                      Austę Žiogaitę          Gabrielę Staponaitę

                      Ievą Venckutę           Gabrielę Stepanovaitę

______________________________________________________________________________________________________

 

               SVEIKINAME

     EGIDIJŲ  LUNSKĮ

tr. F.Vaitkutė / A.Cvetkov

Lietuvos jaunučų plaukimo su pelekais pirmenybėse pagerinusį Lietuvos rekordą 

50 m BP - 0.20,75

Tarptautinėse Zvoleno taurės plaukimo su pelekais varžybose pagerinusį du Lietuvos rekordus

100 m BP - 0.46,38

200 m BP - 1.44,39

 _______________________________________________________________________

                         SVEIKINAME

           DARIŲ LAURECKĮ  

tr.  F.Vaitkutė / A.Cvetkov

Lietuvos mokinių plaukimo su pelekais pirmenybėse A.Sinkevičiui atminti pagerinusį du Lietuvos jaunių rekordus

100 m BP - 0.46,78

  50 m BP - 0.21,01

 

_____________________________________________________________________

"Gintaro" sporto centras su  Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuru š.m. rugsėjo 23 - spalio 14 dienomis vykdė projektą "Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje".

Projekte dalyvavo 192 nemokantys plaukti 1-8 klasių mokiniai. Buvo sudaryta 16 grupių po 12 mokinių. Kiekvienas projekto dalyvis turėjo galimybę mokytis plaukti 6 kartus po 1 akademinę valandą pagal sudarytą grafiką.

Programos pabaigoje visi mokinių įgūdžai buvo įvertinti pagal lygius. Visiems dalyviams  įteikti pažymėjimai.

_______________________________________________________________

                            

Visos teisės saugomos © 2011 - 2012
info@gintarosc.lt